Grota- intrebari crescut, drop, iteme necesare

  • Salut colegi, am nivel 90 war aura, de ce iteme as avea nevoie impotriva vrajitoarei din grota? absolut orice e nevoie pt a o bate cat mai usor si singur.

  • Salut colegi, am nivel 90 war aura, de ce iteme as avea nevoie impotriva vrajitoarei din grota? absolut orice e nevoie pt a o bate cat mai usor si singur.

    Salut nu exista tare impotriva vrajitoarei de gheata , in general talisman gheata cel putin +1 medie si monstri cat se poate de mult:D

  • Salutare,

    Am un war lvl 82 G9 aura M7 restul , am 66 diavol 92 fulger si 22k pv, alchimie nu am si nici talisman (as prefera sa nu cumpar)

    Imi puteti spune unde il pot lasa sa bata pentru lvl 90 pe auto,am incercat camera 13 dar consuma exagerat de multa mana , bat mobii destul de greu si primesc stun in prostie (am imun),HP-ul in schimb nu misca.


    Multumesc!

  • Salutare,

    Am un war lvl 82 G9 aura M7 restul , am 66 diavol 92 fulger si 22k pv, alchimie nu am si nici talisman (as prefera sa nu cumpar)

    Imi puteti spune unde il pot lasa sa bata pentru lvl 90 pe auto,am incercat camera 13 dar consuma exagerat de multa mana , bat mobii destul de greu si primesc stun in prostie (am imun),HP-ul in schimb nu misca.


    Multumesc!

    Salut, nu poti bate cu M-uri in v4, iar alchimia si talismanul sunt necesare.Cat despre imun, in nici o alta mapa nu iei stun des ca in V4

  • Salut, nu poti bate cu M-uri in v4, iar alchimia si talismanul sunt necesare.Cat despre imun, in nici o alta mapa nu iei stun des ca in V4

    Exista atunci o camera unde pot bate mai repede si nu exista conducatori? Mersi

  • Atata timp cat ai cel putin 90 fulger pe tine nu conteaza ce M-uri ai:))

    Cum sa nu conteze, cand el nu are alchimie ,talisman, si M-urile mici, cu ce da dmg ???

    Exista atunci o camera unde pot bate mai repede si nu exista conducatori? Mersi

    camera 45, eu acolo am facut 82-97 cand nu era loc in 13. Sunt mai putini rosii acolo si primesti experienta destul de ok.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Ce imi recomandati pentru a da dmg mai mare ? Talisman ..granat? La aura am G9 ..otravita este medie 40..esarfa 5 medie.. nu vad de ce ar conta iuresul sau vartejul etc pentru damage..pe atac automat pun doar aura si iuresul

  • Ce imi recomandati pentru a da dmg mai mare ? Talisman ..granat? La aura am G9 ..otravita este medie 40..esarfa 5 medie.. nu vad de ce ar conta iuresul sau vartejul etc pentru damage..pe atac automat pun doar aura si iuresul

    pt dmg cat mai mult diavol(incearca cu costume daca nu detii prea mult diavol pe iteme) , in rest atac pur(pet,roua/ape,rubin cu pm si atac, etc.) si critica e bine venita . Talisman iti trebuie fulger minim +1(cat despre bonusuri te intereseaza decat blocarea) , dar te poti debarasa de el daca ai un granat mitic minim opac . daca dispui orice in plus e binevenit . Daca mai ai nevoie de atac in plus poti incerca sa faci rost de medalia eroilor din cufar peste

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="740265" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

  • Ce imi recomandati pentru a da dmg mai mare ? Talisman ..granat? La aura am G9 ..otravita este medie 40..esarfa 5 medie.. nu vad de ce ar conta iuresul sau vartejul etc pentru damage..pe atac automat pun doar aura si iuresul

    Salut încearcă sa pui și celelalte skilluri în afara de puterea vieții cu cât bați mai repede cu atât crești mai repede chiar

    dacă consuma mai mult Pm

    Si la alchimie măcar un granat mitic opac la 5 6 woni o sa vezi diferenta

    :thumbsup:

  • Salut, am un war de 75 g2aura restu M, intrebarea mea e cu 60 fulger si 40 diavol as putea sa fac 90? Si daca da unde? Niste sfaturi in ce camera sau ce itm sa mai pun? Precizez ca nu am granat echipat am doar rubin si onix legendare..

  • Salut, am un war de 75 g2aura restu M, intrebarea mea e cu 60 fulger si 40 diavol as putea sa fac 90? Si daca da unde? Niste sfaturi in ce camera sau ce itm sa mai pun? Precizez ca nu am granat echipat am doar rubin si onix legendare..

    Fara 100 fulger nu razbesti in camerele decente de crescut. Acum cateva zile am crescut un sura cu g3 tais si daca dezactivam alchimia care da 6 fulger dmg primit sarea de la 30 la 200 si la cati mobi sunt acolo te doboara imediat. Singura varianta e sa iti iti faci toate itemele cu 15 fulger sa iei costume si un granat mitic

    If you can't win, you 're just a loser

  • Fara 100 fulger nu razbesti in camerele decente de crescut. Acum cateva zile am crescut un sura cu g3 tais si daca dezactivam alchimia care da 6 fulger dmg primit sarea de la 30 la 200 si la cati mobi sunt acolo te doboara imediat. Singura varianta e sa iti iti faci toate itemele cu 15 fulger sa iei costume si un granat mitic

    Nu stiu daca se merita sa iau un granat mitic, as strica roata de alchimie... Fulger sa zici ca fac 80 din costum si freza..maxim 95 cu tot cu skin arma ( daca pica fulger pe ea nush...) si cu un granat legendar cred ca fac 100

  • Salut, am un war de 75 g2aura restu M, intrebarea mea e cu 60 fulger si 40 diavol as putea sa fac 90? Si daca da unde? Niste sfaturi in ce camera sau ce itm sa mai pun? Precizez ca nu am granat echipat am doar rubin si onix legendare..

    Salut , poti creste si cu ce ai acum dar nu recomand . de la 75 la 90 dureaza ceva si este destul de greu . Iti dau un sfat mai stai 75 pune toata roata de alchimie , mai umbla la itm , pune cat poti de mult peturi talisman khan , fa rost de inele pesti , cat mai multe nu are rost sa te chinui prin v4 . Eu m-am chinuit si acum regret .Am o experienta rea prin v4 . Deci fai stoc de cat mai multe sa ti usurezi crescutu . Eu am crescut in camera 14 sau sub dragon dar nu stiu ce fel de harta ai tu ...

    :thumbsup:

  • Salut , poti creste si cu ce ai acum dar nu recomand . de la 75 la 90 dureaza ceva si este destul de greu . Iti dau un sfat mai stai 75 pune toata roata de alchimie , mai umbla la itm , pune cat poti de mult peturi talisman khan , fa rost de inele pesti , cat mai multe nu are rost sa te chinui prin v4 . Eu m-am chinuit si acum regret .Am o experienta rea prin v4 . Deci fai stoc de cat mai multe sa ti usurezi crescutu . Eu am crescut in camera 14 sau sub dragon dar nu stiu ce fel de harta ai tu ...

    As vrea sa fac 90 pentru metinele din beta.. in padure e full abea prinzi 2 metine pe cele 6chùri asa ca m-am gandit sa fac 90, As face 100 fulger dar o sa imi ia cv sa fac 90

  • 1)La cat timp reapare generalul?

    2)Sunt 2 generali pe mapa ??? si daca da imi puteti spune camerele.

    1. La 3 ore Yonghan la 2 ore Huashin .

    2. Da sunt 2. Yonghan apare doar la inceputul coridorului de duce spre camera dragonului, Huashin apare pe TOATA mapa, deci trebuie sa cauti tot v4 dupa el.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter