Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente

  • Salutare...cu un farmer de level 46 as mai avea sanse sa dropez autorizatie la capitan bestie?

  • De exeplu daca imi iau autorizatie din item shop si nu am armat nu pot da de pe ea?


  • Salutare...cu un farmer de level 46 as mai avea sanse sa dropez autorizatie la capitan bestie?

    Ai sanse slabe ..


    De exeplu daca imi iau autorizatie din item shop si nu am armat nu pot da de pe ea?

    Nu vei putea da decat dupa ce vei avea armatul . Daca nu ai armat te va ajuta doar sa mergi mai repede ..

  • Am armat ,dar ma gandeam sa o pun pe farmeru din map1 ms mult :thumbup:

  • Buna e adevarat ca daca bati metine de pe mamut cad este dropul activ nu pica autorizatie

  • Mounturile pica zilnic intre orele 18-20. Ai drop la ele, indiferent de pe ce spargi metinele, totul depinde de noroc.

  • Daca am lvl 42 , si am un cont de 68 , cu militar , si fac autorizatia "militara" , voi avea 150 aparare , sau 50? [pe contul de 42 , care are armat]

  • Mounturile pica zilnic intre orele 18-20. Ai drop la ele, indiferent de pe ce spargi metinele, totul depinde de noroc.

    destul de nasol ca am spart in 3 zile/6 ore de la 18 la 20 vreo 80 de metine cu MANUSA de lv 70, 75 si 80, eu am lv 75 dar n-am vazut vre-o autorizatie la ele,poate am noroc maine dar... :S

    Edited once, last by vali93 ().

  • in primul rand nu cad SIGILII , cad autorizatii


    ON : a dropat careva acele autorizatii in map2? bat de 9 zile la rand la acele ore (fara manusa ) si nu am dropat nimica...

  • in primul rand nu cad SIGILII , cad autorizatii


    ON : a dropat careva acele autorizatii in map2? bat de 9 zile la rand la acele ore (fara manusa ) si nu am dropat nimica...


    in primul rand nu cad SIGILII , cad autorizatii


    ON : a dropat careva acele autorizatii in map2? bat de 9 zile la rand la acele ore (fara manusa ) si nu am dropat nimica...


    Eu am luat si in map1 si in map2.Deci drop-ul exista si fi sigur ca peste tot.

  • Daca am lvl 42 , si am un cont de 68 , cu militar , si fac autorizatia "militara" , voi avea 150 aparare , sau 50? [pe contul de 42 , care are armat]


    150

  • Pentru un caracter de lvl 42 ce ii mai bun 3% monstri sau 30 valoare de atac? :-?

  • Pentru un caracter de lvl 42 ce ii mai bun 3% monstri sau 30 valoare de atac? :-?

    Daca ai da peste 1k pe hit ar fi mai bine 3% monstrii daca nu , iesi mai bine cu 30 atac.

  • Dau undeva la 670 - 680 (in metin de lvl 45) dec ar fi mult mai bun valoare de atac?


  • in primul rand nu cad SIGILII , cad autorizatii


    ON : a dropat careva acele autorizatii in map2? bat de 9 zile la rand la acele ore (fara manusa ) si nu am dropat nimica...


    Da , eu am dropat o autorizatie acum ceva timp la capitanul bestie:-? .Depinde de noroc si de ce dmg-ul pe care il dai..

  • Drop-ul exista deoarece ieri seara am vrut sa merg la rosi si in cale mi-a sarit un metin de level 50 , eu avand tot level 50 l-am batut la "vrajeala".
    Dar surpriza din metin mi-a picat autorizatie pentru lup. :-)

  • o mica intrebare... daca am lvl mic 5-20 cad autorizatii si la acei bossi din map 1 (lykos, scroafa, bera, mu rang... etc...) sefi animalelor?... sau chiar si tigris?...

  • o mica intrebare... daca am lvl mic 5-20 cad autorizatii si la acei bossi din map 1 (lykos, scroafa, bera, mu rang... etc...) sefi animalelor?... sau chiar si tigris?...

    Aceia nu sunt bosi deci nu pica autorizatii la ei.In map1 pica la metine de 5-25.

  • Autorizatiile mai pica dupa noul update intre orele 18:00 si 20:00 si daca da ce lvl trebuie sa ai fata de metin si de la ce lvl la metine pica autorizatia ?

  • De cand s-a facut noul update nu mai pica lei la metine intr orele 18:00 - 20:00 .
    Si anume JOIA SI DUMINICA CAND AR TREBUI SA FIE LEI LA METINE NU PICA !
    Raportati bug-ul sau activati manual draciile alea de autorizatii va rog.