Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente

  • salutare,


    1. mi-a cazut sigiliu Moa tanar. Cum fac sa-l evoluez? Ce-mi trebuie, doar pergament transformare sau si evolutie?
    Am fost la grajdar cu transfoemare si cand trag sigiliul pe el imi zice ca nu am documentele necesare si ca data viitoare ma pune sa platesc
    2. se poate prelungi durata sigiliului cu picatura puterii la fel ca la ceilalti mounti?

  • salutare,


    1. mi-a cazut sigiliu Moa tanar. Cum fac sa-l evoluez? Ce-mi trebuie, doar pergament transformare sau si evolutie?
    Am fost la grajdar cu transfoemare si cand trag sigiliul pe el imi zice ca nu am documentele necesare si ca data viitoare ma pune sa platesc
    2. se poate prelungi durata sigiliului cu picatura puterii la fel ca la ceilalti mounti?


    prima data il evoluezi cu evolutie iar apoi cu transformare

  • multumesc ezi


    la intrebarea 2 nu stie nimeni raspunsul?



    *Rylich - Avertisment pentru posthunt. Pentru a multumi, aveai la dispozitie PM-ul; la intrebarea 2, daca stia raspunsul, il posta.


    P.S: Da, se poate prelungi cu picatura puterii.

  • @JackN da la orice mount puternic , fie Moa fie acel dragon care fusese acum ceva timp in item shop se poate prelungi atat cu picatura puterii cat si cu pergamentul transformarii. Chestia este valabila pentru tot ce e in categoria de mount puternic.

  • as vrea sa iau in mount ( ori cu md ori dropat). sunt war corporal lvl90 si as vrea sa-l iau pt metinele din mapele noi.
    avand in vedere ca de batut le bat si dupa cal (deci dmg este ok) ma gandeam sa ii iau aparare (150) ca sa rezist mai bine. e ok asa? se simte acea aparare de 150?

  • as vrea sa iau in mount ( ori cu md ori dropat). sunt war corporal lvl90 si as vrea sa-l iau pt metinele din mapele noi.
    avand in vedere ca de batut le bat si dupa cal (deci dmg este ok) ma gandeam sa ii iau aparare (150) ca sa rezist mai bine. e ok asa? se simte acea aparare de 150?


    Este recomandat pentru tine sa iei cu aparare. Normal ca se simte. Daca ai avea si un animal ( Khan, Porcusor ) ar fi perfect.

  • Am si eu o intrebare si rog un membru al staffului sa imi raspunda.
    Se da ban sau nu pentru bugul cu mount-ul . Cel cu Auto + Crtl G repede.
    A da si inca o intrebare.Daca am calul lv. 20 dar nu am armat.Deci sa zicem ca am 35 si cal lv. 20.Pot sa fac autorizatie de lv. 3 cea pentru armat?

  • poti face doar autorizatie de level 2 daca ai nivel 20 la cal , pentru a face autorizatie de nivel 3 iti va trebui cartea cailor militari , fara ea in inventar si calul la nivel 21 nu se poate evolua la nivel 3


    Cel cu atac auto si level 35 in jos fara cal armat nu este bug abuse

    :rocketlauncher: Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul

  • Buna ziua, deci am un war aura lv 78 si vreau sa spun ca nu am mai luat autorizatie de 3 luni precizez ca folosesc manusa si am batut si in tara de foc si in prima padure, dar nimic..nu stiu ce sa fac..as dori un sfat. :stick:

  • Buna ziua, deci am un war aura lv 78 si vreau sa spun ca nu am mai luat autorizatie de 3 luni precizez ca folosesc manusa si am batut si in tara de foc si in prima padure, dar nimic..nu stiu ce sa fac..as dori un sfat. :stick:


    si mie imi pica foarte rar, cred ca mai mult de 4-5 autorizatii nu am luat pana acum. si unii zic ca nu au loc de ele, ca iau 2-3 pe zi. impartasiti-ne si noua secretul. am luat si eu luni una din a doua regina batuta, in v2 .. :pump:


  • si mie imi pica foarte rar, cred ca mai mult de 4-5 autorizatii nu am luat pana acum. si unii zic ca nu au loc de ele, ca iau 2-3 pe zi. impartasiti-ne si noua secretul. am luat si eu luni una din a doua regina batuta, in v2 .. :pump:

    secretul este sa bati map1 => metine multe , mapa mica , putini playeri , drop bun cu o manusa si iti scoti cel putin 1 autorizatie pe zi

  • dropul este FOARTE scazut.de 3 luni nimic si am batut in unele zile si 20 metine .va rugam mariti dropul.cu md cumpar altceva nu mount....nu toti ne permitem sa cumparam mount cu md.si cred ca mai sunt destui ca mine.

  • Aveti mare dreptate.Stafful a scazut anumit dropul pentru marketing adica sa se cumpere doar din item-shop.Pe ei nu-i mai intereseaza soarta playerilor ci profitul.A pus la inceput dropul mare ca sa ne obisnuim cu autorizatii iar dupa sa ne fie greu.Halal staff,daca o sa continuie asa nu stiu ce se va alege de soarta Ro-ului.Bat cu manusa si nu iau nimic,si am insitat dar totul in zadar.Am batut peste tot unde am putut:prima padure,munte,tara de foc si map1.Am lv 71.E de-a dreptul bataie de joc a staffului la adresa playerilor.Ce sa mai zic ? Cam atat.Oricum sper sa se ia o masura dar ma indoiesc amarnic ca staffului sau la GF ii doare undeva.In ultima vreme Ro a devenit din ce in ce mai urat adica stafful e din ce in ce pe zi ce trece mai autoritar.

  • Salutare..as vrea sa stiu daca trebuie sa ai peste lv80 ca sa ai drop la autorizatii in padurea rosie.
    As dori sa-mi raspunde cineva din staff pentru ca sa fiu sigur..Multumesc anticipat.

  • Salutare..as vrea sa stiu daca trebuie sa ai peste lv80 ca sa ai drop la autorizatii in padurea rosie.
    As dori sa-mi raspunde cineva din staff pentru ca sa fiu sigur..Multumesc anticipat.

    Nu neaparat.De exemplu la lv. 75 ai un drop foarte bun la metine de 85.
    Recomandat ar fi +/- 10 lv. fata de metin dar si daca ai +/- 15 ai sanse sa dropezi.

  • care sunt zilele in care pica leu? duminica, si .. ?