Sugestie Mantiile Curajului

  • TOTAL CONTRA
    Vrei mantii cate 200 ? du-te pe privat
    Se transforma usor usor ro-ul intr-un privat
    Maine nu va ganditi sa fie fms-uri +9 la magazin general si rata de exp de 400 %?
    Au fost concepute anume pentru a ocupa spatiu in inventar,sa nu mai mergeti in v2 cu 400 de mantii si sa veniti cu 2 inventare de clopote,etc :party:

  • PRO ! De ce sa iti faci un alt cont cu 4 caractere full de mantii in timpul in care poti sa le pui pe toate in depozit pe contul tau? Adica de ce sa irosim atat de mult spatiu ??? Si as dori sa nu va mai ganditi la profitul GF-ului (cum s-au gandit unele persoane pe prima pagina) deoarece noi le bagam lor un ban in buzunar si presupun ca stiti si voi vorba aceea : "Clientul nostru, stapanul nostru " !

  • pro
    nu are rost sa irosesti atata spatiu din inventar pentru nimic, atata timp cat ele pot fi stocate in grupe de cate 200. Am propus si eu pe forumul altor sv oficiale si raspunsul e acelasi, ca nu depinde de staff si de cei care coordoneaza metinul, respectiv gameforge si/sau ymir. am primit si raspuns de la staff cum ca nu ai nevoie de mantii,, nu ai unde sa le pui? nu le lua >.<

  • pro de ce nu ar fi bine daca s-ar implementa asa ceva dar intr-un fel sunt si contra pt ca ar trebui si alte iteme suprapuse de exemplu blessurile etc.. deci raman pro pentru ca ar fi bine pentru noi mai mult spatiu si mai mult timp economisit

  • Pro din 2 motive simple .
    1. Spatiu [în inventar] ^^ .
    2. Timp [Parcurs map1 si inapoi] :sleeping: .

  • Salutare,


    voi transmite mai departe ideea.


    Numai bine,
    HalfOp.

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg