Akastus

  • pai preturile se vor schimba.cel mai sigur vor scadea datorita numarului de playeri care va creste.se vor inmulti numarul de iteme scoase la vanzare.ti se pare un lucru bun? - Evident. Totusi hai sa nu transformat acest topic intr-unul despre fuziune. Pentru asa ceva exista desja un topic in sectiunea de discutii.


    Ce parere ai despre faptul ca un razboinic are doar 5 magii fata de celelalte caractere care au 6?in afara de a spune ca fiecare are avantajele lui. - Atunci fiecare cu dezavantajele lui...

    1. Ce parere ai de Akya ? Spune sincer - Sincer ca moderatoare a fost ok.. atat despre asta. :vain:
    2. Ai prietena ? Daca da , cati ani are ? - Pas... Punct.... poate va realiza.. sper sa nu fie prea tarziu.
    3. Crezi ca e mai bine sa tinem corpu G1 decat P in duel ? - Am corpul rezistent la P, deci in privinta asta nu ma pot afirma... Nu am testat cum ar fi mai bine.
    4. Te enervezi cand ratezi skill-urile in duel ? - Nu, a fost decizia mea sa aleg mentalul, cu tot cu dezavantajele lui.


    Cam atat , te salut si eu :rolleyes: :P :) - Salutare.

  • Salut:D


    1.La cati ani ai avut prima relatie?:D
    2.Ce fel de persoana esti? (Realist sau Romantic Incurabil:D)
    3.Ce parere ai de oamenii care se baga in vorba cu tine si nu au ce subiect de discuti sa spuna,si spun numai ....chestii inutile?:D


    :thumbsup: :phatgrin:

  • Salut Sagiso

    Salut:D


    1.La cati ani ai avut prima relatie?:D - Maybe 14.. ma refer la o relatie "mai serioasa".
    2.Ce fel de persoana esti? (Realist sau Romantic Incurabil:D) - Ambele. Realist mereu, romantic uneori.
    3.Ce parere ai de oamenii care se baga in vorba cu tine si nu au ce subiect de discuti sa spuna,si spun numai ....chestii inutile?:D - Ii apreciez, dar raspund strict la "subiect".

    :thumbsup: :phatgrin:

    Te mai astept.

  • Din pacate Akastus a parasit echipa,ii uram mult succes in viata reala.

    [align=center]
    [align=center]

  • Salut QHH . Totusi sa nu exageram.
    Va multumesc de primire... si tie Vamp1r3 .
    Am fost la munte, padure, la bere cu baietii :beer: .... la fete :rofl2: ... si alte locuri, unde s-ar duce orice om. :peace:

  • 1.Cel din pozele pe care le ai, esti tu?
    2.Ce inaltime ai?
    3.Ce greutate ai ?

  • Bina ai revenit! - Multumesc.


    1. Cand o sa faci urmatorul Ghid? - Deocamdata nu stiu exact, posibil sa mai fac... candva.
    2. O sa fie despre Nemere? - Nu am idee despre ce va fi.
    3. Ai level 105 pe mental? Sau o sa faci? - Nu, momentan am luat o pauza, nu joc.
    4. Ai canal de YouTube? Sau ai inregistrat vreodata o bataie generala? - Da, am canal de YT, am impresia ca am astfel de video.

    1.Cel din pozele pe care le ai, esti tu? - Nu sunt eu, am mai spus asta.
    2.Ce inaltime ai? - Aproximativ 1,8 m.
    3.Ce greutate ai ? - Cca. 70 kg..

  • :hi: cel mai bun moderator . bine ai revenit .
    pe unde ai fost ? :tooth:

    Chiar ca cel mai bun moderator,ma bucur foarte mult c-a revenit sper sa raman!
    Un calduros bine ai revenit! :beer: :love:

  • 1.Cine e cel din poze?Cum il cheama?E ceva cantaret ? :D
    2.De ce iti place asa de mult de el ca tot iti pui poze cu el?
    3.Asculti manele?Daca da, atunci posteaza una aici.
    4.Ai prieteni care iti spun "boss"?


    Apropo .... AKASTUS NUMBER ONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!! CEL MAI BUN MODERATOR.

  • 1.Cine e cel din poze?Cum il cheama?E ceva cantaret ? :D - Este Chris Lawyer, un DJ oarecare, insa mie imi plac piesele si mixurile lui. Mai multe detalii despre el gasesti pe net: Google, YouTube, etc.
    2.De ce iti place asa de mult de el ca tot iti pui poze cu el? - Imi place de aspectul lui fizic (a nu se intelege gresit) si cum a iesit in poza de la semnatura mea.
    3.Asculti manele?Daca da, atunci posteaza una aici. - Acasa de bune voie nu ascult, insa nu neg ca ascult ocazional daca sunt invitat la o petrecere, nunta, majorat... 1-2 ascult de dragul celor care sunt prezenti, dar cand observ ca se exagereaza prefer sa iau o gura de aer.
    4.Ai prieteni care iti spun "boss"? - Prefer sa nu mi se spuna asa. Punct.


    Apropo .... AKASTUS NUMBER ONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!! CEL MAI BUN MODERATOR.

    Te mai astept. :peace:

  • Salutare, Akastus!



    Cum a fost aceasta "vacanta" in care nu ai facut parte din echipa ?

  • Salut Satan. Merci ca ai trecut pe aici.


    Perioada in care nu mai faceam parte din echipa a trecut foarte repede . Am acordat mai multa atentie familiei in primul rand, sau leneveam pe o terasa cu prietenii. Seara urmaream cateva episoade din 2 seriale.
    In aceea perioada a fost 1 Mai, urmand de ziua mea... deci am tinut-o tot intr-o petrecere:banana: .
    In principiu a fost frumos: munca, leneveala, distractie si totul de la capat.