ShoGuN48

  • Buna tuturor,


    Am decis sa ma prezint si eu :D
    Momentan sunt inca Trial Board Moderator, dar ma voi tine de treaba si voi incerca sa ajut la mentinerea bunei functionari a forumului. :love:
    Ma cheama Ioan, dar toti prietenii ma striga Ionut :D Am 16 ani si locuiesc in Bucuresti. Am fost la liceu de mate-info, dar cand am inceput clasa a 10-a m-am mutat la economic. Sunt o fire destul de sociabila si glumeata... in timpul liber imi place sa ies pe afara prin parc, pe la un film cu prietenii, sa cant la chitara si binenteles sa ma joc Metin2 :gamer: Imi plac cam toate genurile de muzica, imi place natura, poezia si fotografia :rolleyes:


    Astept intrebarile voastre. :rolleyes:

    Edited once, last by ShoGuN48 ().

  • Salut Ionut...sunt primul care-ti pune cateva intrebari :)


    1)ce caracter preferi pe metin 2 ca baiat ?
    2)dar ca fata ?
    3)ai spus ca asculti aproape orice muzica,de manele ce parere ai sincer ?
    4)ce lv ai avut cel mai mare pe ro ?
    5)ce parere ai despre playeri care injura non-stop
    6)dar despre cei care fura,fura si tot fura si intr-un schimb mereu primul sa dai tu sa te poata fura...?
    7)ce parere ai despre hackeri dupa srv 13 care sunt la orice pas ... ?
    8)iti place sa dansezi ?
    9)cu ce echipa de fotbal tii sau nu esti microbist ?
    10)iti plac sporturile extreme ?
    11)daca ai schimba ceva la lume care ar fi primul lucru ?
    12)care este planul tau de viitor?
    13)ai prietena ?


    MULTUMESC FRUMOS...MULTA BAFTA :)

  • Pe ce server joci?
    Cand dam un duel?
    Cand nu o sa mai inventezi scuze sa dam un duel?
    Iubita ai?
    Ce faci in timpul liber?Inafara de metin?
    Cand intri intr`o conferinta cu mine?
    Ai de gand sa ramai la albastrii sau te bate gandu sa te muti?
    Zimi parerea ta sincera despre mine :rofl2:

  • Bine ai venit in echipa forumului!


    Ce zodie esti?


    Asculti manele?

  • Bun venit in echipa ^^
    Ce zodie esti?
    Ai prietena?
    Daca da cum o cheama?
    Daca nu de ce nu ai?
    Cum ti se pare "meseria" de moderator?
    Te intelegi bine cu colegii de echipa?
    Iti place de cineva anume din team?
    Mai revin :P Te astept si la mine.

  • Te salut colegu`.


    Ce iti place cel mai mult la o fata?
    Blonda, bruneta sau roscata?
    Ce parere ai despre fetele care sunt ele prima data interesate de tine?
    Masini sau motociclete?
    Naruto sau Songoku ? :rofl2:
    Karate sau Judo ?
    PlayStation sau Xbox ?
    Ce gen de filme preferi ?
    Ai canta la karaoke?
    Ce piesa? Fredoneaz-o !


    Voi revenii !

  • Va multumesc pentru primirea calduroasa! :love:
    Sunt in zodia fecioara
    Din pacate nu am prietena
    Am avut o relatie sa ii zic asa, mai serioasa, dar din pacate nu a mai mers. Ajunsesem sa nu mai avem nici un subiect de discutie... Iar in prezent, inca nu am gasit persoana potrivita, care sa ma placa pentru ceea ce sunt.
    Meseria de moderator mi se pare destul de frumoasa. Momentan imi permit sa zic ca e putin plictisitoare, deoarece sectiunile pe care le-am primit sunt cam rar vizitate.
    Da ma inteleg bine, nu am apucat inca sa vorbesc chiar cu toti, dar pe parcurs sigur ma voi imprietenii cu toata echipa :D
    Da, Bendis e idolul meu :whistle:

    La o fata imi place cel mai mult sinceritatea.
    Blonda :lol4:
    Imi fac treaba mai usoara :P
    Hmm...masini
    Naruto :love:
    Judo
    Nici una... PC-ul e foarta!
    Actiune si SF, dar imi plac si comediile si binenteles si filmele Horror
    Da, incerc sa fac Look at me now...
    N-am cum sa o fredonez aici...


    O seara frumoasa!

    Edited once, last by ShoGuN48 ().

  • In opinia mea sectiunile moderate de tine sunt cele mai interesante pentru cei ce cunosc,imi pare rau sa aud ca tu le crezi ca moderand aceste sectiuni iti face munca plictisitoare:(.

  • 1) Daca te referi la felul cum arata: Sura
    2) Samanca
    3) Sincer, la inceput nu suportam manelele, dar sa sti ca sunt unele care chiar sunt frumoase.
    4) Lvl 77 ( cel din prezent )
    5) Cateodata cand in jurul tau vezi numai oameni cu hack, oameni care fac Ks, oameni din alte regate care vin si te omoara fara sa le zici nimic, doar pentru ca ei sunt mai mari, cand iti esueaza cartile si itemele in continuu, sa sti ca sunt clipe in care chiar iti vine sa injuri... Dar o parere pentru cei care injura non-stop, sa se lase de joc daca nu le convine.
    8 ) Nu prea... Eu sunt cel care face muzica, nu cel care danseaza pe muzica. 8)
    9) Hmm...nu prea ma uit eu la football dar sa zicem ca tin cu steaua
    10) Da, visul meu este sa sar cu parasuta de la 3000 m
    11) Rautatea oamenilor
    12) In metin: sa ajung o legenda / In real life: inca nu m-am gandit chiar asa serios...dar am cateva optiuni: sa predau lectii la chitara, sa lucrez intr-un teatru cu luniminile/sunetul etc. sau zice stie...imi deschid o pizzerie :lol4:
    13) Nu am momentan...

    1) Pe ce server joc? Glumesti nu? :pillepalle: Volans... ( de parca nu ai stii )
    2) Cand o sa fiu pregatit :P
    3) Nu inventez scuze.
    4) Nu am...
    5) Am mai spus in primul post, ies pe afara la un film, printr-un parc, cand la chitara...
    6) Am fost intr-o conferinta cu tine, cu FMD, cu Maya si cu DarkNebunul si dupa ce am intrat eu, tu nu ai mai vrut sa vorbesti si ai inceput sa scrii: "Scoatetil pe Shogun" :lol4:
    7) Daca ar fi sa ma mut, ar trebui sa imi iau toate cele 4 conturi si nu bag eu atatia bani...
    8 ) Parerea mea sincera? Esti o persoana rea, invidioasa, hoata, obsedata, care critica pe toti, cand de fapt nu esti mai presus decat nimeni... Sa fim seriosi, otel+2? :lol4: Nu mai ai bani de pergament al razboiului?

    Bine ai venit in echipa forumului!
    Ce zodie esti?
    Asculti manele?

    Multumesc mult.
    Sunt in zodia fecioara
    Ascult vreo 2-3 melodii

    In opinia mea sectiunile moderate de tine sunt cele mai interesante pentru cei ce cunosc,imi pare rau sa aud ca tu le crezi ca moderand aceste sectiuni iti face munca plictisitoare.

    Pai e plictisitoare ca nu prea posteaza multi pe acolo...


    Va mai astept cu intrebari, o zi frumoasa!

  • De fapt e +6 ti`l arat cand vrei tu...ca doar eu fac bani dublu cat tine pe zi ^^


    Iti place sa citesti? Daca da, atunci care e cartea ta fovorita si de ce?

  • Bine ai venit:)
    Ce satisfactii iti ofera tie jocul?
    Dar forumul?

  • De fapt e +6 ti`l arat cand vrei tu...ca doar eu fac bani dublu cat tine pe zi ^^


    Iti place sa citesti? Daca da, atunci care e cartea ta fovorita si de ce?

    Ooo l-ai facut +6? 8o Bravo! Pai normal ca faci bani dulbu decat mine, ca eu sunt in v2. Deci dublu ar insemna ca faci cam 2kk pe zi :lol4: Bun, e un progres!
    Nu imi place sa citesc, prefer mai mult filmele. Cartea favorita este: "Invitatie la vals" de Mihail Drumes.

    Bine ai venit
    Ce satisfactii iti ofera tie jocul?
    Dar forumul?

    Bine v-am gasit :)
    Ce satisfactii? Hmm... Metin2 ma relaxeaza, ma face sa uit de probleme si griji, ma amuza, ma distreaza.
    Forumul in consider o sursa excelenta de informatii...

  • Salut Nelu.


    1. Ce parere ai despre ziua nationala a Romaniei ?? Vei arbora vreun steag in fata casei / apartamentului in cinstea acestei mari sarbatori ??
    2. Asculti si manele ?? Daca da, care iti place cel mai mult ??
    3. Cum merge cu scoala ??


    Cam atata, voi mai reveni cu cateva intrebari. :thumbsup:

  • Felicitări pentru postu in echipa forumului


    1) ce culoare preferi
    2) ce ai alege între un Ninja arc sau Samantha heler
    3) te crezi mai presus de LegendJinno?
    4)ai privit tot ,,Naruto,, ;) :D:D:D

  • Cand faci 40kk zilnic ma anunti...^^


    Si filumul preferat care e? Dar actorul preferat?La teatru te duci?

  • Care crezi ca este cel mai frumos lucru la o femeie?:D
    Ce parere ti-ai facut pana acum despre mine?

  • Salut Nelu.


    1. Ce parere ai despre ziua nationala a Romaniei ?? Vei arbora vreun steag in fata casei / apartamentului in cinstea acestei mari sarbatori ??
    2. Asculti si manele ?? Daca da, care iti place cel mai mult ??
    3. Cum merge cu scoala ??


    Cam atata, voi mai reveni cu cateva intrebari.

    Salut. De unde pana unde, Nelu? :lol4:
    Ziua de 1 Decembrie reprezintă evenimentul principal al istoriei României. Este ziua noastra, a romanilor! Trebuie sa ne simtim mandri! Din pacate nu voi pune nici un steag in fata casei...
    Da, ascult si manele... Imi place "Am valoarea cea mai mare"
    Cu scoala merge foarte bine. Am numai 8-9-10

    Felicitări pentru postu in echipa forumului


    1) ce culoare preferi
    2) ce ai alege între un Ninja arc sau Samantha heler
    3) te crezi mai presus de LegendJinno?
    4)ai privit tot ,,Naruto

    Multumesc mult!
    1) Albastru, binenteles :D
    2) Nici unul...pe ambii ii consider foarte slabi si destul de greu de jucat pe ei... La lvl mare toti au sageti pentru v4-DT, deci ninja arc pica, iar pentru saman, daca bagi 70% roua ( ca sa nu zic 80% ) + scut anti saman, va da un damage foarte mic... Dar totusi, daca chiar insisti sa aleg, as merge pe ninja.
    3) In materie de experienta, mastere si pvm, da ma cred mai bun! In pvp, momentan el e mai bun.
    4) La Naruto ma uitam mai de mult cand era pe Jetix, dar acum nu ma mai uit...Nu am timp :(

    Cand faci 40kk zilnic ma anunti...


    Si filumul preferat care e? Dar actorul preferat?La teatru te duci?

    40kk? :lol4: Si unde anume faci banii astia? In prima camera din v4?
    Filmul preferat...foarte greu de ales. Imi plac foarte multe, dar printre primele se numara: "Avatar", "2012", "Final Destination" ( toate ), "The Dictator" etc... Actori preferati: Steven Seagal, Dwayne Johnson... La teatru nu ma duc.

    Care crezi ca este cel mai frumos lucru la o femeie?
    Ce parere ti-ai facut pana acum despre mine?


    Sa fie sincera!
    Un baiat de treaba, sociabil...

  • Vrajitoare....
    la wrestling te uiti?
    ce spui de 3-1 pt Brasov in fata lui Steaua?

  • Salut Shogun.Am si eu cateva intrebari :
    1.La ce liceu de mate-info intrasesi ?
    2.Ai intrat la intensiv info ?
    3.De ce te-ai mutat de la mate-info ?
    4.Ce parere ai de asta ?
    Cam atat.....daca imi plac raspunsurile iti mai pun intrebari :thumbup:

    1)La Ion Neculce
    2) NU, liceul respectiv nu avea intensiv info
    3) M-am mutat pentru ca eu in generala aveam numai 10 la mate si in examenul national am luat 10 curat la matematica. Si in a 9-a mi-a iesit media 5,5 la matematica, din cauza profesorului, ca era unu care venise de la Sava ( cel ami bun liceu ) si ne facea in continuu analfabeti si daca faceam o litera mai mica decat alta ne trecea la loc. Si nu ne mai scoatea din 2 si 3. Dadea teste neanuntate si iti dadea doar 2 exercitii super grele, daca luai 4 sa zici mersi. Si ceilalti profesori nu prea erau buni, unii nu veneau la ore si intr-una se faceau numai consilii si era program scurt. Si colegii erau numai fumatori si manelisti si nu am mai suportat.
    4) 8o Nu pot sa cred... Chiar nu stiu ce sa zic! Mai ales dupa ce l-a teleportat si a aparut putin mai in colo, acel om care il teleportase a stat putin acolo si apoi pleaca linistit si soferul de tir nu il vede? Nu prea cred. Si asa din caruta, se aseaza pe jos... Ciudat.

    Vrajitoare....
    la wrestling te uiti?
    ce spui de 3-1 pt Brasov in fata lui Steaua?

    Nu ma uit.
    Ce sa spun... Rusine Steaua :miffy: