Miss & Mister 2013

  • Miss & Mister Metin2.ro 2013!!


    Ei bine, avand in vedere ca avem un numar de useri destul de mare care sunt interesati de un astfel de concurs s-a hotarat in final organizarea lui.
    Regulile sunt urmatoarele :
    - Inscrierea se face prin trimiterea a doua poze ( pozele sa includa doar participantul, nu sunt acceptate poze de grup), care vor fi trimise catre:
    Bebe.Strumph prin PM pe forum
    -Perioada de inscriere va incepe cu data de 25.02.2013 si se va incheia pe 10.03.2013.
    -Postarea pozelor se va face pe 10.03.2013 pana la ora 18:00 , pozele vor fi postate sub anonimat.
    -Votarea va incepe de pe data de 10.03.2013 si se va incheia pe 17.03.2013 ora 23:59.
    -Anuntarea castigatorilor se va face pe data de 18.03.2013.
    -Comentariile se vor face in limita regulamentului dar si a bunului simt, nu se va permite sub nici o forma incalcarea acestora.
    -Nu sunt permise poze obscene , poze luate de pe profilele altora de pe anumite site-uri de socializare sau poze care aduc prejudicii altor persoane,acestea vor fi descalificate automat si vor atrage dupa sine ban 7 zile pe forum.



    Premiile sunt urmatoarele :
    -Locul 1 cupon de 10 euro + rang de miss/mister si user title la alegere;
    -Locul 2 cupon de 6 si user title la alegere;
    -Locul 3 cupon de 3 euro si user title la alegere .




    Acestea fiind spuse , uram bafta tuturor participantilor.

  • MISS

    LOCUL 1 - Concurenta nr.7==>35 de voturi
    LOCUL 1 - Concurenta nr. 3==>35 de voturi
    LOCUL 2 - Concurenta nr. 6==>12 voturi - WildWorld
    LOCUL 3 - Concurenta nr. 1==>9 voturi




    MISTER


    LOCUL 1 - Concurentul nr.3==>44 de voturi - TheoDean
    LOCUL 2 - Concurentul nr.1==>12 voturi
    LOCUL 3 - Concurentul nr.2==> 6 voturi


    Rog concurentii sa ma contacteze pentru primirea premiilor.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Nu vă supăraţi pe mine, dar numele participanţilor nu-l daţi? Nu că aş fii foarte curios, dar aş vrea să ştiu dacă acele persoane care au câştigat premiul chiar există. :phatgrin:

    [/size][/size]


    This Signature was created by Akastus.


    [/align]

  • Din 7 castigatori doar 3 si-a ridicat premiul. Hai dragilor...curaj...astept pm-urile voastre.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Din 7 castigatori doar 3 si-a ridicat premiul. Hai dragilor...curaj...astept pm-urile voastre.

    Man , cred ca ti-am trimis peste 10 mesaje . Mai te uiti si tu din cand in cand la mesaje ... ?



    Frumoasa formula de adresare !
    Avertisment pentru nerespectarea regulamentuluiT&C.GYLDA
    Sunt interzise apelativele

  • Man , cred ca ti-am trimis peste 10 mesaje . Mai te uiti si tu din cand in cand la mesaje ... ?



    Frumoasa formula de adresare !
    Avertisment pentru nerespectarea regulamentuluiT&C.GYLDA
    Sunt interzise apelativele


    Cauta te rog si foloseste apelativul "man" in alta parte. Si in al doilea rand eu am un singur pm de la tine primit ieri, nu 10. Daca acuzi de ceva te rog sa acuzi cand ai dreptate si dovezi nu sa vorbesti in plus.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Cauta te rog si foloseste apelativul "man" in alta parte. Si in al doilea rand eu am un singur pm de la tine primit ieri, nu 10. Daca acuzi de ceva te rog sa acuzi cand ai dreptate si dovezi nu sa vorbesti in plus.

    Ok , scuze pentru limbaj .
    Ti-am trimsi mesaj cu datele mele , astept un MP de la tine .