Haideti sa scapam de spam-boti

  • O idee ar fi introducerea butonului "ignore" in meniul care apare cand dai click dreapta pe un player.
    Prin apasarea acestui buton de "ignore" nu vei mai primi mesaje de la player-ul respectiv.
    Nu cred ca este ceva atat de greu de facut si sper ca in viitorul apropiat sa se implementeze aceasta optiune.

  • PRO!
    Dar sa nu vezi ce zice acel om nici pe chat...
    + adaugarea unei liste ca cea de prieteni cu IGONRE... ( sau chiar un buton cum e cel pt breasla pt acest lucru.. )
    Cu diferite setari pt tipul de igonre.
    :doit:

  • Pro.


    Avertisment posthunt. Blair

  • PRO ! O idee foarte buna !
    Cand un player te dispera cu mesaje, ori pe chat, ori prin soapta devine foarte enervant si iti blochezi soapta, iar acest lucru este in dezavantajul tau fiindca daca un prieten sau altcineva vrea sa`ti spuna ceva important, nu are cum.


  • Pro...ar putea fi adaugata si o lista cu cei care sunt la ignore sub lista de prieteni , nu vad unde ar fi problema.


    Legends never die , I will return :gamer:

  • Chestia e ca la mn aia fac cel mai mult lag mai ales cand spameaza la secunda ogramada de mesaje! :criminal2:
    PRO

  • Pro!
    Este o idee foarte buna, cand sunt in map2, primesc emreu mesaje de la boti si ma enerveaza, iar cand vreau sa vorbesc cu cineva, treb sa inchid toate mesajele de la booti care apar cu zicile.

  • PRO! :crazy:


    Avertisment Posthunt. * Shto.

  • Cand venim cu propuneri in a face ceva impotriva botilor si spamerilor care fac reclama staful ne dezcurajaza zicand ca nu putem face nimic dar din cate am auzit toti acesti spameri care fac lag in mp1 cu reclame fac parte din staff in fine sa nu fac aperlative dar cred ca facui deja :-w
    Asa cum ne putem alege prieteni de ce nu putem sa ignoram si pe cei ce ne deranjeaza? asa cum vezi botul in mp1 pac clik dreapta ignore= ai scapat de lagu si reclamele lui...


    dar asa ceva nu se va implementa never pentru ca noi suntem obligati sa vedem acele reclame. :D

  • Pro... Si vreau sa spun ca nu este imposibil de facut acest buton, pentru ca el deja exista atunci cand intrii intr-un anume hack [nu dau nume, dar sunt convins ca majoritatea il stiti]. Sper sa se imlementeze, este o idee foarte buna:D

  • PRO, folositor atat impotriva spammerilor :n00b: cat si impotriva celor cu care pur si simplu nu vrei sa vorbesti :miffy:

  • PRO! O idee foarte buna! Pe private deja exista aceasta functie! Dar... nu crezi ca dupa ce dai ignore la toti, vor aparea si mai multi spam-boti?

  • PRO. dar ar trebuie scosi de tot.sau cel putin sa nu mai apara nici in liniile de chat.nu mai vezi nimic pe liniile de chat din cauza lor.

  • pro, o ideea foarte buna.

    Avertisment pentru Posthunt * Shto.

  • Pro... s-a mai propus asta de mai multe ori si am fost tot pro.. asta te ajuta si in 'relatiile' cu ceilalti playeri nu numai contra boti (vrei sa vorbesti cu cineva si altii 100 te sacaie/injura/cersesc, block nu poti da ca totusi vrei sa vorbesti cu un prieten sau coleg de breasla, ceva..).

  • PRO. o idee foarte buna pentru ca toti ne dorim sa putem creste linistiti, fara interventia spam-botilor. :monster: :monster:

  • A mai fost propusa aceasta idee de cateva ori , si s-a spus ca poti bloca soapta in map1 , astfel , nu iti mai da nimeni pm. Un lucru mai util ar fi sa se dea mute pentru spam-ul de mesaje (cand scrii pe chat ceva , si dai de mai multe ori la rand acelasi mesaj)


    Oricum , sunt pro , e util. Totusi am scapa doar de PM-urile botilor , pe chat vor scrie in continuare

    NU fac parte din STAFF , nu imi mai dati pm-uri destinate STAFF-ului !!!



    <<< Portofoliu >>>


    Just smile ... doesn't cost you anything

  • Pro,sunt satul de boti si de copii de 8-9 ani care ma dispera sa le dau yang :dash: