Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

  • in cat timp as face samanca de la 60-75 in SD3 (e langa v2... deci cred ca pot posta si aici) cu 150% , am P aura 770 aparare pe mount buffu 32% fulll mantii , adica cresc cu manti .

  • Salut,am un cont de lv 74 si vreau sa-l fac lv 75 in v2.Intrebare e cum cresc mai bine:singur in grupa sau in grupa cu un buff de lv 52 distribuire dupa lv si cu cartea comandant?

    E cam la fel..dar eu zic sa faci singur.Chiar daca ai creste si samanca in timp ce cresti tu.

    in cat timp as face samanca de la 60-75 in SD3 (e langa v2... deci cred ca pot posta si aici) cu 150% , am P aura 770 aparare pe mount buffu 32% fulll mantii , adica cresc cu manti .

    Dar de ce nu o cresti in v2?O fi mai liber dar primesti la stun si critice de iti vine rau,si primesti cam aceeasi exp.
    Ai faceo cam in 3-4 zile batand cam 5-6 h pe zi.

  • In cat timp as face samanca level 60 de la 50 cu inele de experienta de 1h?+ cartea comandantului?
    Iau cam 8-9 grupe in V2.

  • In cat timp as face samanca level 60 de la 50 cu inele de experienta de 1h?+ cartea comandantului?
    Iau cam 8-9 grupe in v2.


    Cam 1 zi si ceva ,e ceva de munca.


  • Cam 1 zi si ceva ,e ceva de munca.

    Printr-o zi, adica 24/24? am 100% bonusu de experienta... iar de maine 50%, as putea sa o fac in maxim 2zile level 60?

  • In cat timp as face de la level 64 , level 70? Sunt sura BM , aparare 616(G10 protectie) , atac 540, buf G1 forta;G1 binecuvantare si M9 reflexie.Mentionez ca nu am inele de experienta si nici mantii.
    Multumesc anticipat,

  • In cat timp as face de la level 64 , level 70? Sunt sura BM , aparare 616(G10 protectie) , atac 540, buf G1 forta;G1 binecuvantare si M9 reflexie.Mentionez ca nu am inele de experienta si nici mantii.
    Multumesc anticipat,

    Pai o sa faci cam greu,adica esti sura BM,nu ai skilluri care sa iti mareasca atacul,deci va trebui sa bati numai dupa cal+ ca ai putina aparare si atac.
    O sa faci cam in 6-7 zle,batand cam 3-4h pe zi.


  • În cat timp as duce un caracter de la nivel 1 la nivel 60 fără inel exp?


    Duc jumate de regenerare.

    Cam 1 saptamana.Batand cam 3-4h pe zi.

  • Cat timp imi ia sa fac o samanca de la level 54-la 60 batand cu un sura Am de level 54? Am inele de experienta de 1h, si duc cam jumate din regenerare.


  • Cat timp imi ia sa fac o samanca de la level 54-la 60 batand cu un sura Am de level 54? Am inele de experienta de 1h, si duc cam jumate din regenerare.

    Un timp aproximativ este greu de spus,sunt multi factori care trebuie luati in considerare.Cam 2 zile.

  • in cat timp as putea face un sura am de la nivelul 61 la 75 ? il cresc cu un mental si rezist la camera mare + cele 2 de langa.Dau manti.


    Cam in cat timp l-as putea duce la 75 cu mantii si inel de exp ?

  • ce zicetzi rezist v2 am 61 sunt war corp,m6 aura ,m6 vartej,m5 iures,am si lic G verzi,am zahar pentru cal pentru un plus de apare , apare am 550 aparare,am ceva ape,roua c uele ajung la 700

  • In cat timp as face un sura arme de la lv 61 la 75 cu papuci sansa 20% bonus exp si 40 inele de 1h,si aproximativ 800 mantii,contul il cresc cu un war copr de lv 90 si cu buff si autorizatie 150 aparare luand toata regenerarea si inca vreo 2 camere.

  • Am un sura am de lvl 55 cu aparare 650 de pa autorizatia cu 150 aparare si cu armura vrajita activata.Am un fms+9 medie 43 +4 si tais m8.Viata 14750.Cu ce am aici si un buff cu 30% critic si rezistenta pot rezista v2 camera mare?Dar cu 750 aparare la lvl 61?(cu scut de 61...)

  • Fara G in tais , nu vei face prea mare treaba in camera mare. Poti alege si camere mai mici , deoarece vei face fata cu brio acolo.
    La nivelul 61 , vei putea bate si camera mare.

    NU fac parte din STAFF , nu imi mai dati pm-uri destinate STAFF-ului !!!



    <<< Portofoliu >>>


    Just smile ... doesn't cost you anything

  • Salut,am si eu un sura lvl 70 si as dori sa il fac lvl 75..intrebarea este:In cat timp(ore de joc) as face lvl 75 daca folosesc inele de exp de 1 ora? Tin sa mentionez ca in v2 iau toata camera mere :)

  • Buna seara tuturor!


    As avea nevoie de doua estimari de timp


    In cat timp credeti ca as face un caracter lvl 60 ?


    -De la lvl 1 la 60 DOAR in v2 , tinand toata regenerarea pe mine , si cu
    toate minunile ce le primesc de la recrutare , cufar ucenic.


    A doua estimare..


    Cu un Sura LVL 73 , la fel , toata regenerarea pe mine , cu inele de la
    metine cam in cate ore as face lvl 75,posibil ca de la 74 si 50% sa
    folosesc mantii.


    Multumesc mult de tot , si astept cat mai multe raspunsuri.

  • In cat timp ( ore ) as face un cont de la nivel 54 la 63 , cu 100% exp pe el si avand in vedere ca tin toata camera mare