Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

  • Fiind war corp o bati repede camera mare.Daca ai cum ai zis si tu inel exp 1h + 2-3 carte comandant si mount 20% exp eu zic ca undeva la 17h ai face-o.

  • In cat timp pot sa fac un cont de la 30-42?Dar de la 42-55?Dar de la 55-61?
    Precizez ca duc o camera normala full!

  • In cat timp pot sa fac un cont de la 30-42?Dar de la 42-55?Dar de la 55-61?
    Precizez ca duc o camera normala full!

    Pai 30-42 undeva la 4-5h.
    42-55 undeva la 13-15h
    55-61 undeva la 10h

  • Mi-am propus sa imi fac o samanca o voi creste in v1 lv 35 dupa voi intra v2 cu un sura
    lv65,600 aparare de pe cal cu autorizatie fac 650(am armat..) tais m6 armura m6 teama m6 am dga+9 1k pv pietrat,fms+9 pm37 p+4 accesorii 2k pv,abanosi+9,scut leu+9,koif lv 21+9.
    Voi avea 1 inel de 3h ,cate inele de 1h ar trebui sa imi cumpar daca voi folosi si acea licoare de 100%?
    La ce lv sa pun inelul de 3h si licoarea?
    Rezist cu acest sura in v2 ?
    P.S Voi avea si buff,dar slab m1/m2 forta/binecuvintarea.

    Edited once, last by suraboy64 ().

  • In cat timp pot sa fac un cont de la 30-42?Dar de la 42-55?Dar de la 55-61?
    Precizez ca duc o camera normala full!




    in 2 ore faci 42 daca ai inel xp. 8|

  • Salut.
    Rezist v2?
    Am aparare 580, atac 560-580 -Cate grupe as putea aduna?
    As rezista mai bn cu un glob la transformare M?Cu arc corn+9 au mai mare?
    La ce lvl as avea drop la metinul de lvl 65? si Ce boss as putea bate sami pice autorizatii? :D

  • Salut.
    Rezist v2?
    Am aparare 580, atac 560-580 -Cate grupe as putea aduna?
    As rezista mai bn cu un glob la transformare M?Cu arc corn+9 au mai mare?
    La ce lvl as avea drop la metinul de lvl 65? si Ce boss as putea bate sami pice autorizatii? :D

    Ai rezista la 4-5 chiar 6 grupe,asta depinde si de cat pv ai ,ce bonusuri pe iteme ai etc.
    Ai bate mult mai bine,dar fara transformare P vei prapadit o groaza de globuri.
    Nu ne-ai spus ce lv al dar presupun ca undeva intre 50-105 :rofl2: Nivelul optim pentru metinele de 65 este...65.Si ai putea bate orkul sef,9 cozi,regele focului pentru autorizatii.

  • Ai rezista la 4-5 chiar 6 grupe,asta depinde si de cat pv ai ,ce bonusuri pe iteme ai etc.
    Ai bate mult mai bine,dar fara transformare P vei prapadit o groaza de globuri.
    Nu ne-ai spus ce lv al dar presupun ca undeva intre 50-105 :rofl2: Nivelul optim pentru metinele de 65 este...65.Si ai putea bate orkul sef,9 cozi,regele focului pentru autorizatii.

    Vreau sa te constrazis si chiar imi face placere!Cum sa fie nivel optim pentru a bate metine de 65 chiar 65?Fi serios...Cel mai bun lv. e 55 deoarece esti exact cu 10 lv. mai mic!Asculta-ma cu incredere pe mine, iar la bossi poti incerca daca faci transformare P sa bati regine in V2 deoarece se respawmeaza repede.De asemenea incearca sa bati Lorzi!SucceS!

  • Vreau sa te constrazis si chiar imi face placere!Cum sa fie nivel optim pentru a bate metine de 65 chiar 65?Fi serios...Cel mai bun lv. e 55 deoarece esti exact cu 10 lv. mai mic!Asculta-ma cu incredere pe mine, iar la bossi poti incerca daca faci transformare P sa bati regine in V2 deoarece se respawmeaza repede.De asemenea incearca sa bati Lorzi!SucceS!



    Deci nu vreau sa incarc topicul cu posturi care nu isi au rostul sau sa atrag atentia unui moderator...dar nu ma pot abtine.
    Nu stiu de unde le scoateti ,sunt un fel de superstiti,nivelul cel mai bun pentru a sparge un metin este nivelul s-au in sine.
    Nu are nici o legatura cu 10+/- nivel sau 134565432+/-nivel fata de metin.
    La 55 aveam drop minunat la metinele de 55 decat aveam la 45.

  • Am lvl 61 sunt ninja bialogul cu globurile neterminat.Am 14,5kp pv,gluga+9 cu 3 otrava,fms+9 pm31 fatala+3 si ciob(iau alt) dga+9 full bns p+3 momentan nam autorizatti am avut dar sa dus... PS: Pot bate regina fara glob daca o otraves.

    Edited once, last by smarycel ().

  • Ma indoiesc ca vei da otrava in regina paianjen, eu nu am reusit de fel cu 8% pe mine si tu vei reusi cu 3?Daca dai cu skillurile se duce dropul!
    Dar care e intrebarea?
    Daca vrei sa intrebi de crescut, i-ati un dga cu pv si un fms mai bun si vei duce undeva la 8 grupe!
    Bafta!

  • pai am zis ca am dga +9 full bns si are,si pv 1,5k si 30 atac si restu de pvp arw graba+3 eschivei si protectiei+3

  • Am lv 42 cu G corp rezistent !! As rezista V1 sau POATE V2 aicic astpt critici !!!!


    Intime: dragon +8 2k pv piatrat +3(eschivei si protectie)


    abanosi +9 ; papuci lv 28 cu 1,5k pv; bratara cu 1,5k pv


    koif+9 v 21 10% vampiri


    Rib+9 pm31 pc -9 pietrat cu fatala +4 si monstri +3cu 5 bonusuri :10% vampiri 10% diavol si 10% animale


    Mentionez ca am buff de lv 65 cu m6 la toate 3 magi (33 % critica si 34% cele 2 magi)


    As rezista la Lort in uitima camera sau v1 ultima camera.


    Astept sfasturi, pareri,critici !

  • Salu.V2 nu cred ca ai rezista! v1 categoric rezisti!
    Aiputea specifica ce aparare ai si atac?
    La lord nustiu daca ai acum drop la el!Dar mertia incercat!lLa LvL 54 ai drop bun la Lord
    Bafta! :thumbsup: :thumbup:

  • am peste 600 aprare !!! Mentionez ca am si zaharul harmasarului care ofera 20 aparare si am si lv 20 la cal care ofera si el
    pv si aprare si atac la lv 20 !!!
    Atacul il am cam slabut cam 540 atak, dar nu imi fac probleme ca am buf si dau 1,6k pe hit sau mai mult!!

  • 1. Cam cate inele mi-ar trebui pe un war corp de 76 cu P aura G iures sa fac 80 in v2?
    2. Cam cate inele mi-ar trebui pe un saman sa fie crescut de la 64 la 70 in v2?



    :bike:

  • 1. Cam cate inele mi-ar trebui pe un war corp de 76 cu P aura G iures sa fac 80 in v2?
    2. Cam cate inele mi-ar trebui pe un saman sa fie crescut de la 64 la 70 in v2?



    :bike:

    1. De ce sa faci 80 v2 si nu v3? Oricum multe inele 20-25+
    2.8-10 inele

  • Salut, imi puteti spune si mie in cat timp as face level 75 de la 61, cu inel de exp 1h? Sunt sura AM, iau o camera intreaga cu paianjeni(primele 2 camere).

  • Buna ziua !


    As dori ei eu sa stiu la cate grupe pot face fata !


    lvl 61 mental
    din pacate M6 corp


    abanosi +9
    colier jade +5 (1,5k pv)
    argint +9
    coif de fier +9
    papuci de lemn +4 (1,5k pv)
    dga +9 (1,5kpv 10% abs pv full bns P+4 [grabei /eschivei /protectiei])
    rib +9 pm 32 full bns (mob / fatala +3)
    vultur +9 (1% reflectare atack corporal)
    mont 150 aparare + zaharul amarului (pentru acel mic bonus de 20 aparare)


    (FARA BUFF)


    aparare 700 + / atack 600-800 nu sunt sigur :)

  • @v69v
    undeva in jur de 5-6 grupe, dar ai lua undeva pe la 10 cu buff la colt si daca faci rost de mount cu 150 def iei toata regenerarea