Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

  • Ca sa evitam multitudinea de topicuri legate de V2 va rog sa postati aici toate intrebarile si problemele legate de acest subiect.


    O seara buna!


    P.S. Toate topicurile deschise ulterior pe aceasta tema vor fi inchise.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • In cat timp credeti ca as putea sa fac lv 75 v2 avand in vedere ca am 74 si 69%.Mai am doar un inel de o ora la mine.Siu ca nu o sa fac cu unul singur,dar asa aproximativ cam cat ar mai trebui sa bat pana la 75.Mentionez ca pot lua regenerarea,deci si orice alta camera din v2 cu totul.

    Our home

  • BlackDemon
    Depinde cum batii si paianjenii din regenerare usor, repede daca ai bati mai repede iti v-a lua cam 2 ore cel putin. Maxim 2 jumate.
    Depinde acuma si ce iteme ai, si ce samanca ai. Mult succes!

  • As rezista cu 550 aparare in V2 la lv 42!!!! atac am destul!!! :beer:

  • @metin2ro.alfa
    Rezisti la maxim 2-3 grupe poate chiar si 4 daca ai iteme bune si buff foarte bun

  • Cate grupe pot sau iau un V2 am 770 aparare si 814 atac sunt sura AM ,am max pv 14 k ? :horsie:

  • @NarutoRase
    Daca esti sura AM
    Poti lua si jumate de regenerare la lv 54 sa zicem poate chiar si toata regenerarea dar acuma depinde ce level ai, ce iteme , ce magii si ce samanca ai.

  • In cat timp credeti ca as putea sa fac lv 75 v2 avand in vedere ca am 74 si 69%.Mai am doar un inel de o ora la mine.Siu ca nu o sa fac cu unul singur,dar asa aproximativ cam cat ar mai trebui sa bat pana la 75.Mentionez ca pot lua regenerarea,deci si orice alta camera din v2 cu totul.

    Cam in 1 ora-2 maxim 3.Daca zici ca rezisti orce camera dute camera cu regenerare si bate acolo,in 2 ore maxim ai facut.

    As rezista cu 550 aparare in V2 la lv 42!!!! atac am destul!!! :beer:

    Ce cauti la 42 in v2?V1 scrie pe tine dar daca totusi vrei numai si numai in v2 nu ai prea rezista.Depinde de iteme,skilluri.

    Cate grupe pot sau iau un V2 am 770 aparare si 814 atac sunt sura AM ,am max pv 14 k ? :horsie:

    Cred ca ai putea lua o camera intreaga.

  • In cat timp as putea sa fac lvl 61 in v2 de la lvl 50 crescanduma cu un Sura AM avand in vedere ca am inele de 1 ora si 2inele de 3 ore +potriunea aia de la cufaru de 40 care da 100%.As avea un total de 200% exp+cartea comandantului 230%exp.Astept raspuns. :)

  • BlackDemon -> In jur de o ora jumate.Eu te sfatuiesc sa faci prima data 80% si dupa aceea sa pui inelul.
    cosmycool -> In jur de 5 ore.
    NarutoRase - Depinde cata abs pv ai pe tine.Daca ai in jur de 22-25 , cred ca poti lua cu o licoare verde toata regenerarea.
    metin2ro.alfa -> 5 grupe cu un buff bun .Maxim 7.

  • In cat timp as putea sa fac lvl 61 in v2 de la lvl 50 crescanduma cu un Sura AM avand in vedere ca am inele de 1 ora si 2inele de 3 ore +potriunea aia de la cufaru de 40 care da 100%.As avea un total de 200% exp+cartea comandantului 230%exp.Astept raspuns. :)

    7H Maxim,desigur daca bate in camera mare.

  • Daca mai punem si eventu de maine cu 50% exp,cu un total de 280% exp cat timp as face?

  • Daca mai punem si eventu de maine cu 50% exp,cu un total de 280% exp cat timp as face?

    Cam 4 ore.Acuma nu stiu...depinde cat/unde/cum bati.Daca ai bate in camera mare,ai bate repede si nu te-ar deranja nimeni chiar si in 2 ore ai putea sa faci(cam greu).

  • As rezista in V2 cu 530 aparare? + Buff de 25 %? Cam la cate grupe?


    Unde sa cresc samanca mai bine V2 sau V1, vreau sa o fac level 60, are 41, dispun de inel de 3h, 1h potiune de 100% exp 1h si cartea comandantului. As putea sa o fac 60 in 1-2 zile in V2?
    Am 12.2k PV, M8 tais, M5 armura vrajita,530 aparare, potiuni de atac+patrunzatoare+critice la mine. M3 binecuvantare(26.7%) M3 forta, 6puncte reflectie.
    PS: Am si 50 licori G verzi.

  • As rezista in V2 cu 530 aparare? + Buff de 25 %? Cam la cate grupe?


    Unde sa cresc samanca mai bine V2 sau V1, vreau sa o fac level 60, are 41, dispun de inel de 3h, 1h potiune de 100% exp 1h si cartea comandantului. As putea sa o fac 60 in 1-2 zile in V2?
    Am 12.2k PV, M8 tais, M5 armura vrajita,530 aparare, potiuni de atac+patrunzatoare+critice la mine. M3 binecuvantare(26.7%) M3 forta, 6puncte reflectie.
    PS: Am si 50 licori G verzi.

    Nu prea vei rezista..adica cam deloc..
    O sa iei cam 3-4 chia 5 grupe.Ai putina aparare si skillurile mici,incearca sa faci G Tais,biologul cu suvenire..poate iei si niste ape cu aparare.Samanca nu are rost sa o cresti in v1 la 41,o sa ia foarte putina exp.

  • Nu prea vei rezista..adica cam deloc..
    O sa iei cam 3-4 chia 5 grupe.Ai putina aparare si skillurile mici,incearca sa faci G Tais,biologul cu suvenire..poate iei si niste ape cu aparare.Samanca nu are rost sa o cresti in v1 la 41,o sa ia foarte putina exp.

    Mersi de raspuns. Oricum am mers si am aincercat, si O SURPRIZA, iau 8-9 grupe, am bagat chiar si mantie, si nu am murit, rar cand mor... Oricum mersi de raspuns... Alta data sa fiu 100% sigur o sa merg si o sa incerc, pentru ca uite... o surpriza sa iau 7-8-9 grupe, cateodata si o camera intreaga.

  • Salut,am un cont de lv 74 si vreau sa-l fac lv 75 in v2.Intrebare e cum cresc mai bine:singur in grupa sau in grupa cu un buff de lv 52 distribuire dupa lv si cu cartea comandant?

  • deci sa zicem ca fara grup ai lua 100% iar cu grup la dept level ai lua 70% +30% de la carte tot cam asa vine doar ca cresti si samanca