Propunere fereastra breslei

  • Buna seara,
    Propun ca la fereastra breslei sa se adauge o noua pagina (gen info bresle , stiri , membri breasla , comepetente breasla , admin grad) cu numele "istoricul breslei" sau ceva asemanator, iar acolo sa fie trecuti noii membri care intra in breasla, si cei care au iesit si de cine au fost invitati sau dati afara, de exemplu :


    X a fost invitat in breasla de catre Y.
    X a fost concediat din breasla de catre Y.
    X a parasit breasla. In cazul acesta jucatorul nu a fost dat afara de nimeni,a iesit el de buna voie.


    In felul acesta daca detinem o breasla de top, ii putem "depista" pe cei care invita jucatori de exemplu prea slabi sau ii da afara fara motiv. Asa putem lua masuri impotriva jucatorului respectiv avand dovezi clare , nu dovezi spuse de ceilalti membri care ar putea fi false.




    Astept PRO / CONTRA + motiv .

    I am responsible for what i say, not for what you understand.

  • OOOO, dar salut XeNoNyS sunt CitruSjr ;)
    Pro, ar fi o idee buna tot asa am o brazla si unu tot invita playeri de lv 10-30
    Ar fi frumos sa pot sa imi dau seama cine e, sa-l invat eu cate ceva!
    Ceaw
    :bath:

  • PRO,asa imi voi da seama mai repde cine isi face treaba si cine nu ;)

  • Pro


    Avertisment posthunt, trebuie sa aduci si argumente * Shto.

  • PRO,asa o sa stim cine si ce face in breazla pe cine invita etc...

  • pro asa ne vom da seama cine e de incredere si cine nu :rock:

  • si eu sunt pro e o ideie buna acum sa asteptam sa se aprobe


    Primesti avertisment pentru posthunt. Unde-s argumentele ? * Shto.

  • BUMP
    Alte pareri mai aveti ? :eye:

    I am responsible for what i say, not for what you understand.

  • CONTRA


    Pentru ce sa mai implementam asa ceva???Chiar esti curios sa vezi cine te da afara sau te invita.Parerea mea este sa nu se mai implementeze asa ceva ca este ok jocul.Mie unul mi se pare ca totul este super ok

    La revedere metin2ro

  • Eu unul sunt contra. Exista lucruri mult mai importante de facut decat aceste "mofturi" ale voastre.

  • PRO - o idee foarte buna pentru ca sunt multi playeri de lvl mic cu care te trezesti cu ei in breasla iar dupa aceea ies certuri intre playeri mari. La acest istoric ar fi frumos sa fie scris de exemplu timpul cat a fost online pe zi jucatorii din breasla. :D (asta ca o paranteza e o idee personala nu o luati in considerare)

  • Pro ar fi bine sa stim cine pe cine invita in breasla + ca mai nou e moda cu, clonele celor mari :)

    [size=24][color=#000066][align=left]Viata-i prea scurta pentru a te plictisi! :beer:

  • pro nu e un moft ba chiar ne-ar ajuta sa iesim din anume conflicte gen tu l-ai dat afara pe X etc. si e o idee buna ar da jocului un plus de culoare

  • Salutare,


    voi transmite mai departe ideea.


    Numai bine,
    HalfOp.

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • Sugestie acceptata :phatgrin: . In decursul anului viitor se va lucra la ea.


    :bendis:

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg