Nu inteleg de ce Trianguli nu se fuzioneaza ! Sunt mult prea putini playeri , iar daca nu se populeaza economia va ramane in continuare VARZA ! Spuneti " JOS RASISMUL " , iubiti si cainii vagabonzi ! Nu faceti discriminare ... !
Asta ma intreb si eu de ce Tranguli ramane singur
mai bine l-ar uni cu alte servere...
/Akastus - mutat.