Propunere timp duel intre bresle

  • Propun ca warurile dintre bresle sa dureze maxim o ora,daca in acel timp una dintre bresle nu ajunge la scorul de 100/inamicii ies.De ce propun acest lucru?Azi am stat 3 ore la un war,in care ne luptam doar contra unui player de lv 80 care nu vroia sa iasa.La un moment dat am ajuns la 50-1 si el tot nu iesea.In total am stat 3 ore,pana am facut 100 si am incheiat warul.O sa ziceti bun,intarzie warul,chemi gm-ul.Am incercat asta,l-am chemat pe [SGM]Ziggy iar el a considerat ca respectivul 'joaca corect'.Daca e un war serios,dupa maxim o ora se termina..Astept parerile voastre.

  • *Bump*
    Nimeni nici o parere?


    Primesti un avertisment pentru nerespectarea regulamentului, poti da up/bump la 10 zile. * Shto.

  • pro, am mai intanlit si eu specimene ca player-ul de care spui si cred ca e bine sa se faca schimbarea asta,deoarece multa lume pierde vremea si se plictiseste la genu asta war-uri din cauza unor playeri care nu stiu sa piarda.

  • A-şi fi şi eu de acord cu această sugestie deoarece după părerea mea ar fi mai incitant war-ul dacă ar fi limită de timp să ţină doar 1 oră şi breasla care are cu 1 punct mai mult decât breasla rivală la sfârşitul acelei ore să câştige war-ul astfel nu ar mai fi playeri de genul acela care să stea 3 ore cum ai spus tu numai ca sa-ţi facă în ciudă şi să pierzi timpul.

  • Daca s-ar face aceasta implementare intensitatea warului ar fi si mai mare,jucatatorii nu ar mai pierde vremea,etc..mai astept pareri..

  • Total contra, mai bine e asa, daca au aparari, sa stam mult la war, sa fie frumos, lupta intre bresle, stai cat trebuie, nu cat iti impune cineva. A fost bine gandit si sper sa ramana asa! :seeyou:

  • Acum 1 an-2,pe lupus cand AvEnGeRs si DieHard au dat war(cand erau cele mai bune bresle de pe lupus),toti participantii lv 90+,cu aparari,etc,si warul a durat 3 minute,cam atat warurile serioase,despre care vorbesti tu ^^ .Uite aici un clip,sa nu zici ca mint.Deci mi se pare 'invalid' raspunsul tau.Mai astept si alte pareri.

  • PRO. Te plictisesti de la un timp. Daca nu ar putea pune ceva de genu ca atunci cand provoci o breasla la warr sa alegi timpul warr-ului:30 de minute,1 ora,2 ore etc. Si cand se scurge timpul breasla cu cele mai putine puncte sa piarda.Stiu cum e sa stai asa...

  • *BUMP*


    *Se permite ridicarea topicului doar in momentul in care ultimul post din acel topic are minim 10 zile vechime.Ai un avertisment pentru Nerespectarea Regulamentului.SleepyDog

  • Pro este aiurea cand accepti un war chemi breasla si vine un singur player de la adversari care da restart cat mai rar posibil sa tina war-ul cateva ore.

  • Am intalnit si eu genul de persoane care picau greu desi era scorul in favoarea mea si ar fii ok sa fie jumatate de ora / o ora :thumbsup:

  • Ideea va fi transmisa mai departe.


    :bendis::closed:

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg