Tiarna

  • La multi ani si din partea unui "babalac " ca mine , metinist convins, si bine v-am gasit in echipa de GM! Distractie placuta !

  • La multi ani, draga mea Loreeee!! :love: Desi ma chinui uneori tu si Bendis cu stiti-voi-cine si ma enervati la culme, tot tin eu la voi :-w dar vreau acum sa-ti urez sa fii fericita, sa ai parte de noroc, sa-ti indeplinesti toate visele si nu in ultimul rand sa fii iubita :love:
    Ti puuuup :kiss:

  • La multi ani draga Tiarna, sa fi sanatoasa si iubita ! :kiss:

  • La multi ani!Sa ai parte de tot ceea ce iti doresti,sa fii iubita,fericita,sanatoasa si nu in ultimul rand nervi de otel!>:D<:*

    [align=center]
    [align=center]

  • Multumesc mult pt urari :love:


    sylvyuy, la varsta ta inca voi merge pe role,deci nu esti babalac
    Bendis,te astept la vodka,la un gin...ce vrea sufletelul tau
    Dunadana, si noi te iubim piticanie^^
    Hidrogen sa speram ca le sunt draga si jucatorilor de pe leonis:))
    Sleepy,am un an antrenament ...Anyway am prieteni care-mi intaresc nervii :))


    Va pupacesc :kiss::kiss:

  • Of... se pare ca am cam intarziat. Mai bine mai tarziu decat niciodata :) La multi ani tanti :love: :rose: :bday:

  • La multi ani GM cea mai bune depe serveru ce esti (pacat ca esti doar GM :(). La multi multi ani, multa sanatate si fericire,sa cresti mai mare! :D Cer scuza pentru intarziere! :(
    :bday: :bday: :bday: :rose:


    /Akastus. Avertisment pentru nerespectarea regulamentului: Se admit maxim 6 emoticoane/post.

    nnM9PI.jpg

  • Buna ! :)
    1. Ce zodie esti ?
    2. Care sunt posturile tale de televiziune preferate?
    3. Ce iti place sa faci in serile de vineri ?

  • Buna ! :)
    1. Ce zodie esti ?
    2. Care sunt posturile tale de televiziune preferate?
    3. Ce iti place sa faci in serile de vineri ?


    1.Capricorn :love:
    2.Discovery,MTV
    3.Sa vizionez filme,sa ies cu fetele in oras la un pahar de vorba,un pahar de ras si un pahar de amintiri, sa merg sa dansez,sa banez hackeri :witch:

  • Buna :hi:
    GM imi dai experienta sa fac level? :haha: (glumeam )
    Sa incepem atunci:
    Ai vreun obicei de dimineata? Ceva mai special sa faci?
    Cum iti petreci ziua de obicei?
    Practici vreun sport?
    Cum e echipa forumului , :love: sau :cursing: ?
    Fumezi , bei cafea , vreun viciu? (scuze daca intreb iar , nu am citit chiar tot)
    Bagi medalii la maimute :haha: ?
    Ce parere ai despre mine? (asa pe scurt)
    Apa , bere , suc sau vin?
    Ne mai auzim ^^ .


  • Cum ma trezesc, fac ciocolata calda; imi petrec ziua avand grija de casa,muncind,stand pe server si batandu-mi sora mai mica la cap sa se ocupe mai mult de scoala.
    Fac in fiecare zi putina gimnastica si dansez pana la epuizare.
    Echipa forumului este total :kitty::love:
    Vicii:ciocolata calda si prietenul.Fumez rar,o tigara pe luna,nici aia.
    Nu bag medalii....pe frigul asta mai bine pun niste fulare in templu :P
    Apa,bere,suc sau vin.... hmmmm: apa cat cuprinde,fara bere, cat mai mult cola,vin rosu,demidulce.