-
-
Hmm.. Ma pot considera chiar norocos. Am terminat misiunea in ziua de 24 .
Acum sa vedem ce premii sunt. Darl a norocul meu o sa fac multe rosii + cativa crapi prajiti

EDit : Jeton 15 pct =))
-
prima zi , 10 trageri (2conturi+ceva JD) :
1.50 licori violet (nu mai da cate 10 , frumos)
2.350 licori blue si red
3. 1 scoica
4. carte minerit -
ce aiurea aveam misiunea facuta , doar piatra mai trebuia dusa ..o aveam in inventar doar ca mi-a fost "lene" sa o duc si uite cum am pierdut un cont aiurea

-
Prima zi ,10 trageri 1 singur cont
1:100 Lic.Mov G
2:200 Lic. Red si Blue G
3:1 Cor Draconis brut +
4:Cartea Mineritului
5:1 carton cu Orcu Sef
Cam atat
-
10 trageri : 3 conturi + JD
- Licori Rosii
- Licori Albastre
- 2x Jeton Norocos (orc sef si regina paianjen)
- Pergament Binecuvantat -
pana cand tine tombola ???
Ps: am primit 1 cufar hexagonal =boaba zen -
Am tras si eu cu 3 conturi dar am avut JD pe fiecare .. am luat :
- 50 Licori Verzi
- 2x Cufere Hexagonale
- Jeton de 15 si de 1
- Licori Rosii
Restu nesemnificative ...
Mi se pare putin mai interesanta fata de ultima tombola cand luai numai licori rosii M .. -
cred ca toata luna.
Am primit:
50xLicoare verde G -
Tine pana in 5 ianuarie, macar? :))) Asa pot strange si eu ceva...cu un cont.
-
Quote
Indeplineste una dintre urmatoarele cerinte si castigi dreptul la o tragere gratuita in fiecare zi:
a) Ai terminat misiunea "Cercetarea biologului 1 (Dintii Orcului)" pana Luni, 25.11.2013.
b) Ai participat la Tombola 7 zile la rand. In a 8a zi, prima tragere care-ti va fi aratata in rand va fi gratuita.Nu inteleg punctul b . ADICA?
-
Daca nu ai dintii terminati,dupa 7 zile cu jd,a8a e gratuita.
50 de verzi,coada+,50 red.:X:X:X:X geniala ideea cu cate 50.
-
Prima zi: jeton de 15 puncte,tot asa :))
-
Sa inteleg ca eventul acesta nu este facut pentru toata lumea. Eu deabea m-am reapucat de joc si am facut level 30, de ce nu ma pot distra si eu ca restul ? Tocmai de aceea a pierdut metinul atatia jucatori. Cum sa fac eu misiunea de la biolog daca deabea am facut level 30 :)) macar se putea face o regula dupa nivel, nu toata lumea poate face misiunile. Iar eu unul nici cand aveam level 79 nu prea ma ocupam de biolog.
Ar trebui sa luati in considerare faptul ca trebuie sa incurajati jucatorii sa se reapuce de metin, nu sa-i alungati prin diferente ca aceasta.
De ce nu imi banati si caracterul, ca nu am misiunea facuta.PSS: Sper sa citeasca cineva de la GF
-
Nu inteleg punctul b . ADICA?
punctul b) este pentru cei care nu au facuta misiunea cu dinti si folosesc Jd in fiecare zi sa traga la tombola,daca dau de 7 ori consecutiv pe a 8-a o sa o aiba si ei gratuita...sper ca ai inteles
-
Extragere azi, un singur cont 6 extrageri:
2 x 50 licori verzi;
1 x 50 licori mov;
1 x 50 licori rosii;
1 jeton Regina Paianjen
1 cufar hexagonal
O dorinta am - sa castig marele premiu al zilei macar odata. -
Dupa prima trage la tombola jeton de 5 puncte

-
Dupa prima tragere am primit crap chinezesc prajit! Am inceput bine:)
-
Dupa prima trage la tombola jeton de 5 puncte

La fel şi eu, idee bună cu tombola asta sper să scot ceva semnificativ. -
Foarte bun acest event,pacat ca nu pot sa particip
mai am dinti de dus...
Oricum cei care pot sa participe la tombola,mult succes:)