NINJA VS RAZBOINIC

  • un ninja lame poate sa bata un razboinic corporal sau mental??? am si ninja si razboinic dar ajutatima sa decid care e mai bun la pvm si pvp pe care sa continui?

  • Depinde cu care sti sa joci mai bine .... io joc mai bine cu ninja decat cu razboinicu xD


    bafta

  • logic ca in pvm vei alege razboinicul mental , si pvp ninja (dar la lv mare , oricum rupe )

  • Depinde de iteme, depinde de M-urile de la skiluri, depinde de cat de bine stie sa joace pe caracter ... sunt mai multi factori ! Oricum PVM este clar mentalul , iar ptr pvp ti-as recomanda ninja arc :)

  • depinde tu pe ce te bazezi.....eu ma bazez pe pvm....de aceea am schimbat caracterul de ninja(lvl 45 cu M 5 ambuscada si M3 pumnal rulant ) cu razboinic mental care este in crestere acum :thumbsup: 8o 8o 8o

  • Raboinicul mental este cel mai slab caracter in PvP, deoarece skill-urile sale pot fi evitate cu foarte multa usurinta,in special de catre un ninja care are foarte multa agilitate. Cazurile in care un mental este bun in PvP sunt foarte rare, dar cu toate astea un exemplu foarte bun este Omseik de pe sv 3, care batea orice jucator.

  • Glow te contrazic .... Ley server1 regat Chunjo ... Mental .. cu iteme bune face ravagii :) crede-ma

  • Glow te contrazic .... Ley server1 regat Chunjo ... Mental .. cu iteme bune face ravagii :) crede-ma


    Am mai spus si inainte, sunt cazuri rare cand un mental este bun in PvP. Spun asta deoarece pe US bateam mentali de lvl 50, eu la lvl 34 cu iteme decente. Se intampla asta pentru ca atacurile unui mental pot fi foarte usor evitate.

  • eu sunt mental..si intradevar tre sa fii cu mare grija la dueluri...eu dau intai atacul sabiei si dau necunostinta apoi mie usor sa dau patrundere, zdrobire si zdrunginare fara sa ratez:D...daca dau peste unu cu scut cu imun am puso ;( ...noroc ca e corpu care te face sa rezisti mult intr-un duel si daca ratezi mai ai sansa sa incerci cel putin inca o data fiecare magie :D...

  • eu te sfatuiesc sa pastrezi razboinicu e mult mai bun si pvp si pvm dak e facut dn

  • Depinde ;) ... daca ninja e pe arc ii bati usor daca e pe lama depinde de itime ;)

  • EU SUNT NINJA LAMA SI BAT UN RAZBOINIC USOR DACA E MENTAL(CEI CARE SUNT CORP MA RUPE DACA ARE M LA BETIE CA MA TINE NUMA PE JOS SI N-AM TIMP SA DAU TOATE SKILURILE) CEL MAI BUN RECORD SURA ARME LVL 51 SI RAZBOINIC MENTAL LVL 52
    LVL MEU ACTUAL 41:d IN CRESTERE:p

  • Depinde ;) ... daca ninja e pe arc ii bati usor daca e pe lama depinde de itime ;)

    Mai citeste odata de ai scris =)
    Ninja arc mereu va fi superior in pvp ninja'ului pe lame..

  • eu am renuntat la un razboinic mental de lvl 38 care era cam asa:statusu cam praf,mortala +7..halebarda +8 coif +7 de lvl 21 scut de lvl 21 +7 pentru un ninja pe lame de la lvl 1...imi place mai mult :D:D

  • ninja lame si arc SUNT regi :X


    EO AM AMAN2 RASELE!!


    plus warrior 45 si toate is blindate nu am nici un item sub +7

  • eu nu pot juca cu warriorul :)) warriorul e dependent de aura sau corp..am avut intr-un timp warrior,la lvl 20 parca l-am schimbat cu un ninja..eu sunt invatat sa lovesc cu lama goala,fara ajutor de corp,fara nimic..mereu pierdeam o poala de PV din cauza ca uitam aura..cu ninja stiu ce am de facut..dau cu pumnalul gol si competentele am invatat sa le fac foarte bine :)

  • ninja lame si arc SUNT regi :X


    EO AM AMAN2 RASELE!!


    plus warrior 45 si toate is blindate nu am nici un item sub +7

    ai dreptate..ninja pe lame sau arc sunt regii,,eu miam dat seaam cam tarziu de asta ;( ..dar tot recuperez eu :D

  • Uitativa la EVOLET dp leonis ;(;( E king apoi urmeaza xYourDeathx Sub rege aman2 ninja MAM HOTARAT RAMAN SI EO P LAMA lvl 42

  • Daca esti pe lama nu proti sa il bati asa usor dar daca esti pe arc si ai M la sageata otravita si la alealalte il bati ;)

  • TACETI WA cu arcu vostru ca am batut nush cati ninja pe arc eo am 43 si am batut unu de 48 MAI TACTETI ODATA CU ARCU VOSTRU