Eventuri organizate de SGM

  • Mda eventurile au fost cam jalnice,cel putin pe Trianguli.Cel de minerit si cel cu brutalii n-au tinut nici 10 minute,n-am strans nimic bun.Cat despre bomboane si fish,jalnice de asemenea au dropat numai prostii...

  • Deci un event extravaginal,sunt super multumit.cel cu minereuri(care a fost degeaba) aproape ca l am prins iar acesta cu brutalii a fost o delectare(tot degeaba a fost si asta),a tinut aproape 10 minute timp in care am facut vreo 3000-4000 yang.
    Vad ca de ceva timp metinul merge din prost in mai prost in foarte prost.Ce sa zic,tineti-o tot asa barem in 1-2 ani se inchide si aia e.



    PS: sa nu ma luati cu, comenturi de genu''daca nu iti convine lasa-te''


    PSS: sunt curios, imi iau warm sau ceva pentru ca imi spun parearea pe care 90% dintre noi o impartasim...



    // Zalmoxis. Avertisment pentru Limbaj Agresiv.

  • Felicitări pentru eventul cu bosi ,am strâns 44 de Lazi si vreo 8 însemne .sunt foarte mulțumit la celălalte nu am participat"Minerit si Piscicol" , la cat mai multe eventuri de acest fel .Bafta tuturor

    :thumbsup:

  • Multumim pentru eventurile acordate, sunt foarte multumit pentru eventul cu bosi, am batut impreuna cu un prieten un numar de 213 Ingeri cu Coasa din care cele 213 Lazi a Ingerului cu Coasa si 60 Insemne a Liderilor. Pentru restul eventurilor facute in aceste doua zile nu am stat la ele, dar sunt multumit de ceea ce am produs in aceasta zi. O organizare foarte buna din partea staff-ului :love: .

    A fost o vreme.. o vreme cand bateam un regat intreg
    De luni pana duminica era ca in paradis..

  • Pentru mine, unul, a fost o dezamagire (ca oricare alt event organizat in ultimii 2-3 ani de altfel), la eventul de minerit si de pescuit imi era imposibil sa particip si n-as fi participat oricum. La cel cu brutali nu cumva se presupune ca ar trebui sa fie si pentru cei de level mic ? Am level 22 si pot bate brutali fara stres, chiar cate 4-5 deodata, insa nu pot sa inteleg rostul acelor capitani in mapa....sincer acuma, au fost mult mai multi capitani decat brutali, ceea ce e aiurea pentru ca cei de level mic nu aveau cum sa-i bata si te incurcau foarte mult...in rest, cel cu reaperi, din nou imposibil pentru mine sa particip, insa cred ca ar fi trebuit sa fie aleasa o locatie speciala pentru acestia deoarece eu dupa event am vrut sa farmez in map1 la metine...si ghici ce, peste tot plin de reaperi si nu puteam sa misc un deget.

  • Event clasic, pentru distractie non-profit.
    Cel de minerit a fost banal, a durat in jur de 20 minute minereurile deci poti prinde in jur de 2-3 minereuri, asta ar insemna ca in templu este event din ora in ora. Cel cu pesti de asemenea, doar cei cu hack pot scoate cat de cat din cuferele alea, sa fim seriosi, cine prinde peste 5 crapi in 2 ore?
    Din ce am vazut in unele videoruri, in map2 au fost si brutali dar si capitani. Mai mult de 2 fms nu cred ca puteai scoate.
    La acest event am participat 20 minute la minerit din care am scos 2 finisaje abanos. La restul n-am vrut sa particit si nu regret deloc.

    Prezentare >>> <<< TkProduction

  • Inteleg.A fost un event pentru cei mari, cel cu reaperi.
    A fost un event pentru cei mici (20-35).
    Dar pentru playerii de 40-65 de ce nu a fost nimic?
    Adica va asteptati ca noi sa fi batut la capitani?Sau la reaperi?
    Trebuia sa fie un event si cu Orc Sef sau cu Regine Paianjen.De ce va tot mirati de faptul ca lumea comenteaza si se plange?Anul trecut de 1 Iunie a fost un event grozav.Acum 2 ani nici nu mai vorbesc.Dar anul asa ...
    Oricum, am batut peste 100 de capitani bestie si nu am luat nici un SS bineinteles.De eventul cu minerit nici nu mai vorbesc, 10 minute de minereuri, a fost grozav sa iau 600 de minereuri.

  • Mie mi se pare o bataie de joc , s-au bagat metine si nimeni de pe server nu a apucat sa bata nici macar un metin din cauza lagului , eu cred ca ar trebui reluat dupa ce se rezolva problema cu lagul...

  • Ai dreptate, acum am intrat si eu pe Polaris CH6 map2, dupa un metin spart mi s-a luat tot cheful. Stau 10 minute sa sparg un metin de 35 cu fms pm 40 din cauza lagului. Nu numai la mine s-a intamplat asta ci la multi alti playeri !

  • Deci asta e bataie de joc,se bat cu pl de noi pe banii si timpul nostru.Pe phoenix e un lag infernal,asta daca nu te scoate dp sv.
    *Avertisment pentru Limbaj agresiv.Elyome :grumpy:

  • BATAIE DE JOC ! Era frumos din partea echipei sa anuleze event-ul si sa il refaca cand o sa aiba serverele suplimentate pentru a evita lagul ! RUSINE !