Ultimul film vazut

  • Ce coincidenta..eu descarc chiar acum Non-Stop, mi se pare un film excelent din ce am vazut.
    Ultimul film vazut de mine este Cabin Fever-Patient zero (2014) . Nota: 10, pentru ca mi-a placut cum au jucat actorii, incredibil, si are o poveste care te tine cu sufletul la gura.

  • Un film de cativa ani am vazut ultima oara si anume "The Covenant".
    Ii acord un 5/10. Se putea dezvolta mai mult povestea.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Hostel 2->Nota 10.Cred ca cine a facut filmul era nebun,dar oricum,filmul este foarte bun pentru categoria din care face parte.Asemantor cu SAW dar mult mai sadic,nu il recomand celor care nu sunteti obisnuiti cu acest gen de filme. :D

  • The Human Centipede - Mi se pare un film original, nu este o idee sustinuta de toata lumea, dar producatorii au fost indrazneti si au vrut sa socheze lumea cu ceva nou, insa pentru pasionatii de horror e ok.


    Nota 7/10


    In ultima instanta vreau frica, nu respect
    Constient ca sunt un maniac inteligent.

  • The Mask (1994) ,mie sincer mi se pare un film de nota 10 , comedie pura mai ales ca filmul il avea ca personaj principal pe Jim Carrey,avand acele stari de "nebunie" (sa-i zicem asa) .
    Merita din plin nota 10.

  • Maleficent 3d la cinema...superb filmul. Nu este o intriga super complexa, este o poveste clasica, insa captiveaza prin derularea succinta si alerta a povestii, animata de efecte 3d superbe. Merita vazut! Nota 9,5. :thumbsup:

  • Doar filme? Sau putem si seriale? Serial:The walking dead, este o poveste de supravietuire,cand oamenii se transforma in zombie.Merita vazut.

  • Non-Stop 2014 10/10
    Unknown 2011 10/10
    Liam Neeson actor incredibil

  • Liam Neeson actor incredibil


    Şi la mine la fel , actorul meu favorit . Să te uiţi la Taken 1 si 2 .


    On Comedie de groază 1 şi 2 nota 10 :love:
    Taken 1 şi 2 , forţă rău aceste 2 filme nota 10 .
    Lupul de pe Wall Street.... nota 8 .

  • Aseara --> The Grey (Liam Neeson) --> Nota 10 :love:
    Azi --> The next three days (Russell Crowe) --> Nota 10 e putin ... filmul este absolut superb. :love::love::love:

  • Autopsy - 6.5
    Cabin Fever: Patient Zero - 5


    In ultima instanta vreau frica, nu respect
    Constient ca sunt un maniac inteligent.

  • Team A
    nota: 9-10
    mi se para un film foarte frumos mai ales ca e actiune/comedie si sincer las recomanda si altora

  • World War Z-un film horror/actiune cu zombie xD

  • 28 days later - un film horror nota 10/10; Taken 1 si 2(filmele mele preferate); Non-Stop si The Grey. :love: