Daca e cum zici tu, ar avea toti excelente full... ai idee ca ar inseamna ca din 100 won bagati in schimbari sa faci din excelent gol unul full?
Bro eu am zis teoretic vorbind . În primul rand e vorba ca dacă prinzi full nu înseamnă ca și echipezi ca nu cred ca echipează cnv jad excelent cu reg pv abs și reface ... sAu mă rog multe alte exemple . Și ști Cum e și cu șansa pe metin ca și la costum aura ai 30% și poate faci din 10 incercari ... În fine tot ce am avut de zis am zis data trecuta . Sal
[yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="743194" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]