Sura Arme vs Razboinic Mental

  • Cu un mental de lvl 75 cu P-Corp G1-Atac spirit ( va veni si P-ul ) G1 Zdrobire G1 zdruncinare , biolog terminat.
    Am 80% diavol si 40% sageti.
    Otravita +8 PM 43 P+4
    Cum as rezista cu mentalul in V4? ma refer in primele camere, as rezista bine?
    Am uitat sa precizez am si sa manca de lvl 75 cu 3 G-uri pentru BUFF.

  • bulani hai sa va spun, un mental poate ramane linisti cu corpu M1 pana la 45-50, dar sura arme cu biata lui armuretica va trebui sa astepte si sa plateasca mult pt a o creste, si inca ceva, mentalul i singurul caracter la lvl 42 care poate merge in DT


    *aerrow:
    Avertisment!
    Nu e permis un astfel de limbaj aici.
    Topic mutat in sectiunea potrivita.

    Deci fii atent! Eu am war dorp si war mental pe mai multe servere. Hia sa luam in discutie Trianguli. Am war corp lv 40 si war mental lv 42 iar cu corpul bat mai bine in DT. Cu mentalu rezst la acelasi numar de grupe ca si cu corpul dar le bat mai greu. Eu stiu de ce ai spus ca mentalul e singurului caracter care poate merge DT la lv 42. PENTRU CA NU AI BANI DE ITEME de genul abanosi
    +9 armura+9 (mortala). Toti oamenii care nu o duc foarte bine pe metin spun ca mental este cel mai bun caracter. Sincer corpul este. Cu corpul cresti mai repede, si castigi mai multe dueluri, dar trebuie sa investesti cam de 2,5-3 ori mai mult in el.

  • Off: Dupa 2 ani aproape de la ultima postare ma trezesc si eu sa postez
    On: Sura- ul e mult mai bun in pvm si asta o stie toata lumea , insa asta doar dupa 35 dupa ce faci teama si tais m,urmatoarele fiind 3 skilluri de atac la alegere. Dar indiferent de lvl mentalul va fi mai bun in pvp,sura-ul avand avantaj doar in fata wariorilor corp sau lycanilor datorita risipei. Insa dupa cum se stie mai bun in pvp este caracterul cu itm mai bune sau care stie mai bine sa joace.

    N-am semnatura! :lol: