Drop mounti

  • Buna ziua.


    Dupa cum stim cu totii putem dropa mounti de la ora 18:00 la 20:00,marti pana la 22:00.Propun sa se schimbe ocazional rotatia la mounti,de mai bine de 1 an de zile avem sansa marita la autorizatia de lup,in sensul ca avem mai mult timp la dispozitie sa batem pt ea,si ar fi interesant daca am putea dropa altceva in acele 4 ore.Leul a fost scos de la drop,si au fost introduse alte 2 autorizatii,asa ca eu cred ca ar trebui sa avem sansa sa dropam si altceva in acele 4 ore.Pareri?

  • Sunt contra,nu ar ajuta cu nimic desfasurarea jocului deoarece singura diferenta dintre autorizatii este aspectul.Daca o sa fie drop la alta autorizatie martea nu va fi nimic special,parerea mea,toate ofera aceleasi proprietati si aceeasi cantitate de bonusuri,eu personal nu ma dau in vant dupa tipul mountului...ca e lup,tigru,mistret sau altul mi-e indiferent.Sugestia mi se pare mai mult un moft,fara suparare.

    Our home

  • Poate din punctul unora este un moft,dar eu nu consider ca ati dori diversificarea dropului este un lucru rau.Pana acum au existat 2 rotatii la dropul de mounti,si in ambele a fost lupul marti.Spuneam ca ar putea sa fie schimbat acest aspect.Nu cred ca te-ar deranja daca ar pica mistret,tigru sau dragor,deci nu ai avea de ce sa fii contra.Dar iti respect opinia. :)

  • CONTRA , sincer nu are rost sa fie dat peste cap , totul , doar pentru a schimba din lup in altceva.
    Fiecare ofera aceleasi bonusuri , inafara de aspect.
    Pe alte oficiale , nu exista drop la MOUNT'URI , multumiti-va , ca aici , este asa slab cum e.


    Vine craciunul , o sa fie autorizatie REN.



    CONTRAA.

  • Nu ar fi nimic dat peste cap daca s-ar modifica ziua in care pica un anumit mount.Sustin in continuare ca ar fi minunat daca in acele 4 ore de marti,am putea dropa si altceva in afara de lup.Poate spui tu ca nu ofera nimic mountii in afara de aspect,dar sa stii ca leul este cel mai bun,tocmai de aceea a fost lasat doar pe site.:)

  • Salutare,


    voi transmite mai departe.


    :closed:

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg