Probleme & Intrebari DT!

  • Niciodată la metinele din DT (la niciunul, nu doar la cele de 70) nu pică iteme cu drop special, la eventuri.

    Dropul la fasole este unul permanent la metinele de 45 in sus. E mai scăzut ca înainte, când într-o ora de batut metine de 65 făceai măcar 2-3 buc, acum abia faci 1,dar e drop alternativ permanent la ele.


    Iar pt MVP :cad și în dt la toate metinele, dar mai repede faci yang din vânzarea itemelor de cad pe jos la dt pt fasole, până îți pică o fasole...

  • Ce bonusuri am nevoie la nivel 61 sa rezist calumea in DT.

    ce insemna calumea la tine? primul etaj sau mai sus? ce rasa esti? pt primul etaj ajung sageti si iteme bune de lvl 61 coif pentru blocare scut cu blocare imun si eventual puncte de status care ajuta la atac pentru rasa ta, mai sus trebuie neaparat un talisman cu 25 % rezistenta intunecare, plus bonus tare vampir cat mai mult , absorbtie pv daca nu esti sura am cu taisul macar m6 si neaparat daca esti aurar fara g la aura, acu daca ai si o roata de alchimie (legendara)cu atat mai bine, binenteles roata pe caracterul principal nu pe farmeri , pe farmeri doar cele mentionate mai sus
    eu bat asa pe farmeri : talisman 25 rez intunecare , fms pgm 31 10 vampir, coif 61 full 20 vampir , abanosi full 20 vampir , bratara abanos full 20 vampir, o armura de 48 1,5 kpv 10 sageat 50 atac ,colier de aur +9 2 kpv , cizme de piele 2 kpv 10 critica etc , pet tip 6 lvl 61 11% pv 9,7% aparare , esarfa cu 10 medie 46-67 atac ,scut de 61 imun 20 vampir, toate astea echipate pe caracter de 61 (farmer) cu m4 aura , si urc singur fara probleme pana la fierar (ca mai sus nu pot ca tre sa am 75)

  • mul etaj sau mai sus? ce rasa esti? pt primul etaj ajung sageti si iteme bune de lvl 61 coif pentru blocare scut cu blocare imun si eventual puncte de status care ajuta la atac pentru rasa ta, mai sus trebuie neaparat un talisman cu 25 % rezistenta intunecare, plus bonus tare vampir cat mai mult , absorbtie pv daca nu esti sura am cu taisul macar m6 si neaparat daca esti aurar fara g la aura, acu daca ai si o roata de alchimie (legendara)cu atat mai bine, binenteles roata pe caracterul principal nu pe farmeri , pe farmeri doar cele mentionate mai sus
    eu bat asa pe farmeri : talisman 25 rez intunecare , fms pgm 31 10 vampir, coif 61 full 20 vampir , abanosi full 20 vampir , bratara abanos full 20 vampir, o armura de 48 1,5 kpv 10 sageat 50 atac ,colier de aur +9 2 kpv , 15 sageata , cizme de piele 2 kpv 10 critica etc , pet tip 6 lvl 61 11% pv 9,7% aparare , esarfa cu 10 medie 46-67 atac ,scut de 61 imun 20 vampir, toate astea echipate pe caracter de 61 (farmer) cu m4 aura , si urc singur far

    Sunt sura pentru nivel 61 AM PENTRU primu etaj sa farmez cioburi in prostie.

  • Sunt sura pentru nivel 61 AM PENTRU primu etaj sa farmez cioburi in prostie.

    pai iteme cu tare vampir si un talisman cu rez intunecare , pt farmeri la 61 ar trebuie sa fie mai mult decat suficient , acum na tot ce pui in plus doar te ajuta (pet , khan, esarfa ) vezi si tu de ce ai buget , ca iteme sa fie de lvlu tau armura , coiful cu vampir,scutul cu vampir si imun, cizme de piele, colier de aur , o bratara cu tare vampir si aia e