Intrebari frecvente Lycan

  • Salut.
    Sunt lycan lv 49 P suflet si g1 sfasie. Cum ar trebui sa am punctele pe status pentru a fi full pvp. Si pentru full pvm cum ar trebui?

  • Salut.
    Sunt lycan lv 49 P suflet si g1 sfasie. Cum ar trebui sa am punctele pe status pentru a fi full pvp. Si pentru full pvm cum ar trebui?

    Oricum ar fi caracterul, primul status full trebuie sa fie INT pentru atacul de la suflet. Apoi, pentru PvP - DEX, iar pentru PvM - VIT (Tine cont ca VIT mareste inclusiv punctele efective de atac). STR - cam inutil, mai mareste cate putin la unele skilluri, dar se face ultimul. Level 49 este cam mic pentru PvP oricum... urca la lv 52-55 ca sa faci si dintii M.

  • Salut, as avea si eu o intrebare va rog cum pun statusu la lycan am level 3 tocmai ce m am reapucat si as dori sa stiu.


    Cum sa pun statusu la lycan pentru un PVM/PVP combinat? mentionez ca ma duc maxim level 90-95. In principiu as vrea sa domin pe farm dar sa mearga si pvp cat de cat.



    Si m-urile cum sa le fac si eu va rog frumos ? si lycan-ul cam de ce are nevoie pv/pm

    * > Te bucuri la o teapa aiurea, Dumnezeu iti da sa pierzi de 10 . 000 ori dupa ;) < *


    & * > Alti ti-au dat tie, insa altii exact, nu acel om ;) < * &


    & Experienta proprie ! :bday::bday::lol::rocketlauncher:


    * Trag in tepari :sniper::stick::missilelauncher::minigun::missilelauncher::shit:


    * Respect celor de nota 20.

  • Stats: 2 int 1 vit - cand termini cu int, full vit apoi full dex.
    Skill: suflet rosu , suflu , sfasie , dinti , indigo , saritura.


    Str pe lycan nu prea are valoare, abia daca se simte.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • pentru inceput la status alegi int.pana la 90 apoi urmat de vit. si dex.


    la skiluri ar fi bine sa incepi cu suflet rosu si suflet indigo pentru crescut sau un farm intens si apoi cu dintii lupului,suflu,sfasie.


    primul m il poti face la femeia batrana prin repetate randuri de deprecieri pana o sa faci m1 la 17pct. aceasta optiune o poti face pana in lv 30. urmatoarele skiluri poti face m doar cu ajutorul 'banderola uitarii' ,in caz de nu s-a facut m1 la 17puncte si acestea le poti obtine de la metine sau sa le cumperi.



    ca iteme in primul rand iti trebuie cu bns int. si pv cat mai mult.


    pt. alte detalii poti vedea aici:https://ro-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Lycan

  • Ai jucat vreodata in viata ta pe lycan ? ca eu nu prea cred.


    "Cum sa pun statusu la lycan pentru un PVM/PVP combinat?"


    Asa combini tu PVM cu PVP , cu full skill de farm ? Full int la inceput de sv cand nu ai pv deloc si nici aparare? Daca vorbesti doar din auzite mai bine nu mai vorbesti, lycan ca si caracter la lv mic e foarte slab din toate punctele de vedere, atat ca dmg cat si ca rezistenta si fara skill-uri de atac nu bati nici macar 2 mobi pe hit.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Ai jucat vreodata in viata ta pe lycan ? ca eu nu prea cred.
    "Cum sa pun statusu la lycan pentru un PVM/PVP combinat?"


    Asa combini tu PVM cu PVP , cu full skill de farm ? Full int la inceput de sv cand nu ai pv deloc si nici aparare? Daca vorbesti doar din auzite mai bine nu mai vorbesti, lycan ca si caracter la lv mic e foarte slab din toate punctele de vedere, atat ca dmg cat si ca rezistenta si fara skill-uri de atac nu bati nici macar 2 mobi pe hit.

    am jucat si joc pe lycan de lv 100.
    iar pe noel tot cu lycan am jucat si am facut exact cum am scris mai sus ,ca sa fiu in top.daca nu are md sa se descurce asta nu e treaba mea.