Redenumire Pergament Binecuvantat din Item-Shop

  • M-am lovit de o problema destul de frustranta: am incercat sa fac magazin cu 42 de bless-uri,dupa zeci cu click-uri si zeci de preturi tastate imi apare urmatorul mesaj "Nu poti vinde un obiect din Item-Shop intr-un magazin privat".Am rezolvat problema descoperirii acelor bless-uri facand magazin cu cate 1 bless (de aici si frustrarea) pana le-am descoperit pe cele "neregulamentare",cu toate ca arata la fel si au aceeasi denumire ca cele dropate in joc.
    Propun redenumirea itemelor din Item-Shop asemanatoare cu cele normale din joc sau/si adaugarea unei terminatii specifice care sa le deosebeasca intre ele.

  • Pro. Mi se pare extrem de enervant sa nu pot face un magazin pentru ca nu stiu care bless+uri sunt negociabile si care nu...

    [size=24][color=#000066][align=left]Viata-i prea scurta pentru a te plictisi! :beer:

  • PRO! O propunere buna si sper ca cei de la GF o vor lua in considerare. La 1 inv de blessuri mi se pare stupid sa refaci shopurile doar pt ca sunt 2-3de pe site ;)

    [align=center]DON'T BE AFRAID TO LOVE WORK !



    Play4Fun !



    RETRAS:FlameStrike

  • Salutare,


    voi transmite mai departe.


    Topic inchis.

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg