Rank Forum

  • Dragi jucatori,


    probabil ati putut observa deja, ca rank-urile de pe forum au fost schimbate, in ceea ce va priveste pe voi, utilizatorii.


    Daca inainte rank-urile incepeau de la "Beginner" si se terminau in "Sage", in functie de nr. de puncte avute pe forum, acum in locul acestora apar diferiti mobi din joc.


    Pentru inceput, toti utilizatorii noi, vor avea rank-ul de "Caine salbatic", urmand ca la atingerea a 150 de puncte sa treaca la urmatorul rank - "Maimuta de Piatra".


    Punctele pe forum sunt acordate in functie de nr. de posturi/thread-uri:
    - un post intr-un thread = 5 puncte
    - un thread nou = 10 puncte


    Poti atinge 10 nivele, ultimul fiind Nemere, pentru cei ce au atins 8.000+ puncte. Daca va fi nevoie, pe viitor vom adauga mai multe rank-uri.


    Toate cele bune,
    Echipa Metin2.ro

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • Buna ziua, de cateva saptamani, rangul meu s-a schimbat de la "caine salbatic" la "beginner". As vrea sa stiu din ce cauza daca se poate. Multumesc !


    EDIT: Cand am postat aici s-a transformat iarasi in caine salbatic =O

  • Deoarece unele postări se arhivează și nu se mai iau în calcul. Paul Andrei, probabil ți s-a arhivat un post, ai devenit beginner, iar postând aici ai atins din nou rank-ul cu postarea.

    Edited once, last by tonica ().