Propunere event

  • Propun un event care sa mai reduca din criza si chiar cred ca ar fi bun,
    sa se respawneze dragoni din v4 cu yangul care il dropeza in v4 in map1 ,desert ,sohan nustiu oriunde eu zic ca ar fi foarte ok
    voi ce ziceti? :thumbsup:

  • Contra!


    Tocmai asta e ideea jocului. Daca vrei sa faci bani, iti faci iteme si mergi la dragon.
    Ce rost ar mai avea dragonul daca ar aparea peste tot si toti ar lua banii de la el.
    Plus ca cei care il bat nu ar mai putea sa ia banii din cauza celor mici care ar sari sa fure tot.
    Daca vrei bani, munceste!

    Man is least himself when he talks in his own person.

    Give him a mask, and he will tell you the truth.

  • Contra...jocul la acesti bossi se desfasoara in echipa.Daca doresti sa te duci sa faci yang de la dragon in v4 trebuie sa iti faci o echipa cu jucatori de lvl 75+ si rezolvi problema crizei la d-voastra.Yang se poate face si din altele nu numai de la dragon...SUCCES

    La revedere metin2ro

  • Contra! Pentru dragon trebuie playeri de 75+, nu cred ca sunt playeri de lvl mai mic care ar face fata, plus ca dacă ar apărea dragonul de exemplu în map1, cine îl bate o face degeaba ca poate oricine sa apara și sa fure yangul de pe jos, iar dacă nu se obosește nimeni sa bata dragonul, după va plângeți ca va bate și nu puteți farma.

  • Ar fi o idee buna,astfel jucatorii de lvl mic ar face niste bani,iar cei de lvl mare vor fi scutiti sa mearga v4 vor economisi mult timp, insa se strica tot farmecul mapei v4 astfel.
    Mai degraba s-ar baga alt boss,aaa dar stai ca exista piratii tanaka.Pacat ca nu se face mai des acel event.

  • Propun un event care sa mai reduca din criza si chiar cred ca ar fi bun,
    sa se respawneze dragoni din v4 cu yangul care il dropeza in v4 in map1 ,desert ,sohan nustiu oriunde eu zic ca ar fi foarte ok
    voi ce ziceti? :thumbsup:


    Salut. Cum exact ideea propusa de tine ar reduce criza? Drumul spre camera dragonului este foarte simplu. In maxim 5 minute, esti acolo. Te poti duce singur chiar, doar tu si el, nu o sa va deranjeze nimeni ;) Daca nu rezisti, well...asta e alta poveste. Ai atatea alte mape, in care poti bate si face profit. Bafta