Propunere panze

  • Propun ca panzele fine sa se poata MUTA prin depozit pe celelalte caractere.Astept si alte pareri.


  • alte pareri? :?:


    Cien // Atentionare pentru PostHunt.
    Ai dat sugestia,ok, acum lasa-i pe ceilalti sa vina cu raspunsurile Pro/Contra.


  • PRO, astfel pot muta panzele pe un caracter de lvl 1, mai apoi sa sterg caracterul. In felul acesta eliberandu-mi un slot folositor.

  • dar cand propuneti ceva ganditi ..?


    1. Scopul GF este sa faca bani ... ei fac si din esarfe..
    2. daca se implementeaza o asa prostie ... or sa fie mii de esarfe pe server cu procent de absortie maxim ..


    Personal eu as face tot dropul de la evenimente nenegociabil si stack-abil ...pentru a forta jucatorii sa joace pe un caracter principal care sa creasca .. nu sa aiba 10 caractere lvl 50-75 ..:)

  • Sunt total de acord deoarece am dropat multe panza din anumite cufere pe un farmer de lv 20 si ce fac cu ele acm... Astfel va ajuta mult playeri

  • Salut,


    am transmis mai departe propunerea. M-ID 77193


    Numai bine,
    HalfOp

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg