Sansa de critica pe skillul "leac"

  • Nu stiu daca a mai fost propusa ideea asta de cineva,dar m-am tot intrebat daca exista sansa de lovitura critica si sansa de patrundere si tot felul de sanse, exista posibilitatea implementarii sansei de "critical heal" pe skillul leac? :stick:

  • Presupunand ca esti healer,o sa-ti raspund tot cu o-ntrebare.Ti-ar placea sa te lupti cu mine,war corp,si sa prind critica atunci cand bag aura?Nu cred ca mai reusesti sa-ti dai leacul..

  • Tu ai sansa de lovitura critica si patrundere pe iteme,un heal nu acopera lovitura critica primita de un skill pe care si tu poti prinde oricum critica.Si cum sa prinzi critica cand bagi aura las pe ceilalti sa se amuze de ce spui .

    Edited once, last by Agnieszka ().

  • Dar iureșul,teama,armura vrăjită,binecuvântarea,protecție intunecată, reflexia,forța dragonului,mers fulg,camuflaj, corp rezistent,atac forțat oferă critică? Dacă s-ar face ce vrei tu, șamanul ar fi numărul 1 peste tot, atât pvp cât și pvm. Șamanul deține 3 vrăji pe care poate prinde critică, de ce să nu vină cineva și să ceară același lucra la sura AM ?

  • Sincer asta e o mare prostie. Cum ar fi sa iti dai leac plus alte celalalte skilluri si sa prinzi 2-3 critice consecutive. Asa cum si alte caractere au critica si patrundere din iteme asa sa isi faca si samanul. Si eu as vrea critica pe corp rezistent sau pe teama/armura vrajita la sura sau otrava la tais...

  • Dar iureșul,teama,armura vrăjită,binecuvântarea,protecție intunecată, reflexia,forța dragonului,mers fulg,camuflaj, corp rezistent,atac forțat oferă critică? Dacă s-ar face ce vrei tu, șamanul ar fi numărul 1 peste tot, atât pvp cât și pvm. Șamanul deține 3 vrăji pe care poate prinde critică, de ce să nu vină cineva și să ceară același lucra la sura AM ?

    are mare dreptate .. deci sa rămână cum este pana acum

    :hf:

  • Samanu de vindecare il ti de buff sau e contul principal?Daca e principal ,fati un buff ptr el,e mai simplu.Daca si pe el il ti de buff trebuia sa te gandesti de la inceput ca nu ar fi tocmai corect sa ai sansa de critica pe vindecare cand ai deja forta dragonului. Sincer si mie mi-ar fi placut un mental cu aura sau invers.Orice caracter ai alege ,fiecare are sansa egala de critica, dmg, etc.Dupa ce iti faci P-urile totul tine de iteme dar in primul rand bonusurile de pe iteme .Combinatia de bonusuri de aparare si dmg face diferenta .Sunt jucatori care au seturi pvp ptr fiecare caracter si credema ca alea fac diferenta ,nu niste critica in plus . :yawn2: