[Discutii]Server-ul Beta

  • De war aura si ninja lame ce se aude?
    Ninja lama are al 6-lea skill care e aproape inutil.
    La war o sa poti da aura la fel ca taisul? asa se zvoneste. Si ceva despre marirea atacului la aura?

  • De war aura si ninja lame ce se aude?
    Ninja lama are al 6-lea skill care e aproape inutil.
    La war o sa poti da aura la fel ca taisul? asa se zvoneste. Si ceva despre marirea atacului la aura?

    pt a pune aura precum taisul warul va avea nevoie de int pt ca la sura taisul scade din pm la cateva secunde deci slabe sanse sa vezi activarea aurei precum taisul

  • Nu am aura sa stiu exact dar nu am auzit si nu am vazut in nicio lista de modificari asa ceva. In proportie de 99.99% nu este implementat asa ceva altfel ar fi scris undeva. La ninja lame nu au fost schimbari specifice, singura diferenta notabila este ca armele de 115 (pumnalele Kyanite) au 30 viteza atac si 25 hh comparativ cu armele pt celelalte rase care au doar 20hh si viteza de atac de 25 sau 27

    Don't force it...take a bigger hammer !

    Edited once, last by Rapier ().

  • Din cate am inteles si ce am testat pe sv beta liknul va fi devantajat dupa noile update-uri ce se anunta.
    Atat pvm cat si pvp. ?(
    Ce este acum pe beta este definitiv sa este inca in pragul de testare?
    Nu de alta da sa stiu si eu daca renunt la cont sau continui. :dash:
    De 1 saptamana pe nemesis am inceput sa vad majoritatea liknilor de 90+ au inceput sa se vanda datorita acestor implementari.

    :DD

  • Cum sa fi atat de Prost ? ... cand toata lumea se Plange de Lycan in PvP tu sal faci praf in PvM am testat in PvP lycanul parca este si mai bun in schimb in PvM a fost luat 72 Atac adica de la 585 la 513 acuma DMG este cu 600 mai mic ... si dupa cu cine ai discutie toti zic am jucat si eu Metin dar m-am mutat pe DOTA ... ma oameni buni e ultimul caracter e Normal sa fie mai bun multi au revenit in metin pt Lycan daca al distrugeti iar pleaca si o sa faceti Fuziunea an de an pana va ies Ochi ,,, eu cred ca voi de Plictiseala va legati de Rase ca Mape Noi pt lv 100+ nimic ?... facem lv 100 si asteptam ca Sclavi sa vina la ora 18:00 sa vina Ionescu si Popescu de la Servici sa facem un Meley sau un Dragon ca vrea Domul Half sa faca metinul Cresa sa Farmam doar in grup ... daca era o mapa de LV 100 metine bosi sa nu ne Macelarim in Padurea Fermecata cand intra 10 Blue - 5 Red si 5 Galbeni numai ai loc ca toti isi ocupa locul si adio Farmat .Bagati Mape de lv 100 - Metine si Bosi si pt cei ce Joaca Individual ca o sa da-ti Faliment in conditile astea ,am ajuns vai de mama noastra pe Phonix la Rosi 4/6 Sop ... asa ati ajuns ?


    *Bebe.Strumph: Poate ar fi cazul sa iti controlezi nervii si sa te exprimi mai civilizat pe forum. Avertisment pentru insulta.