Probleme client/Log Out !!!!! //Editat by GYLDA

  • Prietene daca nu ai citit ;) e mentenanta de la ora 10:00 pana pe la 16:00 va dura este mentenanta prelungita 5-6-7 ore pentru ca se implementeaza 1. o noua versiune + event + rezolvare buguri + multe alte chestii pe toate serverele europene deodata, nu doar pe al nostru deci se munceste la putere maxima ;).


    Asteapta si tu toti asteptam.. mai mult de o ora nu mai tine maxim maxim maxim 2!

    * > Te bucuri la o teapa aiurea, Dumnezeu iti da sa pierzi de 10 . 000 ori dupa ;) < *


    & * > Alti ti-au dat tie, insa altii exact, nu acel om ;) < * &


    & Experienta proprie ! :bday::bday::lol::rocketlauncher:


    * Trag in tepari :sniper::stick::missilelauncher::minigun::missilelauncher::shit:


    * Respect celor de nota 20.

  • pffff
    mii de scuze pt deranj.am cautat pe forum si nu am vazut anuntul pt mentanenta de azi.
    Va multumesc frumos.
    se poate inchide.

  • Nu te impacienta e asa cum iti spun colegii, daca ai fi intrat aici Intretinere servere ai fi stiut ce se intampla. E adevarat ca au fost cam multe mantenente in ultima vreme,dar de obicei se anunta :) . Asa ca putina rabdare si o zi buna!

  • Nu te impacienta e asa cum iti spun colegii, daca ai fi intrat aici Intretinere servere ai fi stiut ce se intampla. E adevarat ca au fost cam multe mantenente in ultima vreme,dar de obicei se anunta :) . Asa ca putina rabdare si o zi buna!

    am gasit.
    nu am fost atent.
    kenji1, te deranjez cu un pm.

  • Orice ai nevoie PM sau fa ticket aici pe forum te voi ajuta cu mare placere, desigur si ceilalti colegi.

    * > Te bucuri la o teapa aiurea, Dumnezeu iti da sa pierzi de 10 . 000 ori dupa ;) < *


    & * > Alti ti-au dat tie, insa altii exact, nu acel om ;) < * &


    & Experienta proprie ! :bday::bday::lol::rocketlauncher:


    * Trag in tepari :sniper::stick::missilelauncher::minigun::missilelauncher::shit:


    * Respect celor de nota 20.

  • Nu te impacienta e asa cum iti spun colegii, daca ai fi intrat aici Intretinere servere ai fi stiut ce se intampla. E adevarat ca au fost cam multe mantenente in ultima vreme,dar de obicei se anunta :) . Asa ca putina rabdare si o zi buna!

    ai idee pana la ce ora tine mentenanta ?

  • Am intampinat si eu aceasta problema, din cate am auzit, nu doar la mine se manifesta.
    Tot sunt scos din client... cand schimb ch si vin pe 1.. cand am 2.. pe al 2-lea ma scoate... nu stiu care e cauza, vreau solutii. Multumesc anticipat.
    Destul de des... nu incontinuu, dar e enervant!
    PS. Am pc mai bun decat ii trebuie metinului!

  • La fel patesc si eu, o data la cateva minute (5-10-15 20 min.). Foarte rar, dureaza mai mult, apoi ma da la fereastra de login. Joc si alte jocuri online si acelea merg perfect. Ce se intampla??

  • Salut. Am avut si eu acesta problema la un moment dat, dar acum nu mai am. Acum nu stiu daca e bine cea ce iti zic, dar eu iti zic cum fac eu.
    Am dezactivat antivirusul si firewall din calculator, astfel pot intra in mai multe metine fara sa imi dea erroare si sa ma scoata.

  • Se pare ca problema a fost de la update-uri. Azi am jucat 4 ore,cu doua conturi conectate,timp in care clientu' mi-a dat o singura data crash,dar doar pe un singur cont,la deschiderea itemshopului,problema pe care am mai intalnit-o inainte,da' asta e o problema minuscula.
    Eu sper ca problema nu mai persista,si sa fi fost din cauza mentenantelor.
    Se mai poate lasa topicul deschis vreo cateva zile,va rog? In caz ca problema se repeta sa nu mai deschid alt topic.
    Multumesc frumos,o seara si o zi nationala frumoasa va doresc! :)

    "Only God can judge me!"