Prezentare War Mental Na1TuPeU98 - Nemesis

• Imi place evolutia ta! Mult succes in continuare si bafta la DT :)) Mare noroc trebuie sa ai ca sa iti reuseasca.

Mersi frate mult de tot ! Chiar mi au prins bine urarile tale . Am urcat in seara asta cu 11 conturi am facut un fierara de arme pac 2 sabiute lv 1 +9 ,una lv 5 +9 si o arma 2 maini lv 1 +9 Am gasit pe un cont arme +6 +7 de cand farmam la eventuri craciun itm lv micut . Am multe porcari de cand joc nu prea aruncam mare lucru depozitam mai tot ... Am 100 si ceva conturi intr un notepad cu multe chesti pe ele ... Un cont cu 4 inventare de upgrade si cate 200 unele .Nu prea vand din ele ca stiu ca am nevoie eu.. . Am citi o respingere atac spirit cu succes 10 puncte inca 7 si fac m1 .... am luat si un diamant mitic opac full dublu pc si aparare magica de echipat pe waru de 107 mai am un granat mititc oapac si un onix dar fara bns .... Dupa ce termin cu corporalul ma axez si pe mental dar am un granat mitic echipat pe el si mi ajunge v4 oricum nu joc ... Buget in scadere .. Shopul nu l am mai pus deloc . Joc doar in weekend la dt fac bani marunti care i dau o data sa mi cumpar red de fermecata ... Dar mie asa mi place jocul . Nu tr sa scot miliardu la saptamana . O sa fie event cl o sa pregatesc si un cont de farmat de v2/sd3 . Maine tot dt uri fac intru cu 12 conturi de aia plusez si prostii ca raman fara itm de54-65 -70 ca alea bubuie in prostie ...

Cien // Avertisment pentru nerespectarea regulamentului!
    Sunt interzise apelativele. Ex : " mah " , " ba " , " frate " , " mha " , " waaa " , " bah" , " bha" , " bro" , etc .

• Salutare 11 puncte respingerea atac spirit . Rog un moderator " inca o data " sa mi schimbe numele la prezentare ....
    " Prezentare War Mental Na1TuPeU98 - Nemesis " Multumesc anticipat . Peste 3 saptamani intru in concediu si o am timp sa ma relaxez pe Metin . Problema e ca am avut pc ul stricat si nici caam avut timp sa achizitionez altu nou . O sa incerc sa joc macar 1h pe zi cand ma intorc din concediu dar in timpul ala o sa ma prostesc prin map1 ... mai o afacere ... mai un duel .

titlu schimbat*aldariel

• Salut !
    Am mai citit niste Respingeri Atac Spirit .
    Am facut 12 puncte .
    La eventu de paste am farmat decat 5 oua si m am saturat ca era prea full.
    Din alea 5 oua am facut 2 concentrate .
    Am decis sa intru la crescut in v4 .
    O sa cumpar oua razador ca sa cresc un pet mai bun .
    Am avut o nemere de lvl 81 am evoluat si a dat 10 aparare saman .......
    O sa vad ce pet imi pica cand ies din v4

• up nou lumee
    Lv up 95
    Respingere Atac Spirit m3
    Am vandut bratara blana bomba la 75 woni (Aur Alb +9 10hh 15 magie 5 patrundere 10 daune de pv) imi pare rau un pica ca e itm rar.... dar pot lua una 15magie 10hh
    Am cumparat o casca war +8 cu pc 5hh 15 magie la 37 woni vreau sa o vand ...
    Am facut un scut saman +9 pe dt full bns dar fara imun
    Am inceput biologul de 90 (am dus pana acum 4 insemne)
    La 95 ma opresc o perioada pana pun alchimie termin biologul si mai lucrez la setu vant .
    Deocamdata stau la farmat de cioburi dar merge greu rau...

Pe data viitoare cand mai postez :D

• Revin cu un up nou
    Respingere atac spirit m4
    Biologul la lv 90 9 insemne duse ( am 21 in stoc )
    Am cumparat un voucher 100 MD mai aveam eu 40 md si am achizitionat 2 manny de 7 zile
    Am farmat 75 coruri dragon
    Nu prea mai am chef de joc in ultimul timp....
    Raman lv 95 pana termin biologul si pun ceva alchimie
    Buget 130 woni .. am avut vreo 180 woni dar am pus alchimie mitica pe waru corp de 107

• Up nou up am reusit sa astrang 205 coruri dragon
    Stiu ca nu voi face cine stie ce alchimie dar poate ies cateva legendare
    La biolog 22 insemne duse si 5 pe stoc ( trebuei sa mai ma duc sa farmez la regina paianjen )
    Respingerea Atac Spirit m5 si 4 carti citite inca 1 si fac m6
    Am cumparat un onix mitic opac full ( critica patrundere si corporal ) la 14 woni in speranta ca il voi da mai scump
    Am candut o casca cu 15 vant la 3 woni
    Buget Actual 113 woni .

As vrea sa spun ca s a implementat un nou client de care nu sunt multumit deloc si sper sa se scoata .... eu inca ma conectez direct din folderul de metin si nu cred ca o sa folosesc vreodata noua functie chiar daca are unele avantaje cum ar fi salvarea contului si schimbul de ch relativ mai repede deoarece are dezavantaje mult mai mari .......
    La eventul Ritualul Sangelui nu am farmat deoarece nu se merita pentru ce premii nasoale sunt .....

Deocamdata stau fac cioburi si mai bat o regina paianjen pentru insemne nimic mai mult :D

• Salut prieteni revin cu un nou up !

Am reusit sa vand onixul full cu 20 woni

Am reusit sa fac cercei smarald +8 pt pvm

Am incercat sa fac o curea anti sura ca facusem niste smarald la eventul de minerit a esuat ....

Deocamdata mai fac un ciob si cate un meley seara cu breasla .. am astrans 10 cufere

Vad ca s a schimbat interfata la forum .... Sincer o preferam pe cea veche .... dar na daca tot am stricat jocul dece sa nu stricam si forumul ?

• up nou

Am cumparat o bratara argin +9 15 foc ( am dat 230kk si un cufar meley pe ea )

Costum 15 zile pe care am pus 2k 10 foc

Skin aquarian pe care am pus 8 blocare pt vrajitoarele de la meley

Deocamdata am 84 foc pt meley

Am facut pe mental m6 respingerea atac spirit

255 coruri dragon ( la 400 le deschid da mai dureaza )

Am fost pe la dt :

4 scuturi anti saman +7

Un colier cu vant +8

Un arc ninja lv 65+8

( le dau eu la + maine sa vad ce iese )

Pe waru corp am deschis 3 cuti pui doar 1 manual fierar ...mai caut cuti sa mai deschid..

In rest as vrea sa cumpar un baashido sau razador , meley tip 6 sa pun berseker antrenament si vanator pe el ( nu stiu care este mai bun dintre peturi ..... daca vede cineva si se pricepe sa mi spuna si mie va rog)

• up nou a cumparat varu 80 cutii pui la 40kk bucata pt a le vinde mai tarziu la 45 - 50 din a 4 cutie a dat porcusor ( 4 luni de zile acum nu mai am treaba )

Mi s au mai luat si cufere meley de pe shop

Razadorul e bun :)pentru ce vrei sa pui tu , si cu cine faci meley ca poate ma bag si eu.ca stau fara breasla

Sal mersi ca ai trecut pe la mine deci trebuie sa caut un razador tip 6 .

Eu sunt in breasla Trinity de la blue .

• Revin cu un up

Am bonusat cerceii de smarald full bns praf si papuci de mobi

Am facut lv 110 pe warul corp ( joc mai mult pe el)

Pe mental nimic .....

Pana la urma mi am asociat si eu conturile ca nu am avut ce face dar imi ingreuneaza treaba nici nu imi mai vine sa intru

A inceput eventul de Halloween cred ca o sa farmez la el pentru a face niste schimba sa bonusez papucii de mobi si cerceii smarald

Am luat un meley tip 6 cu berseker si war la 10 woni

Am scos warul si urmeaza sa pun pe el vanator si obstructie .

Planuri de viitor :

Sa termin petu pvm

Sa fac armura mobi macar +6

Am inceput sa joc din ce in ce mai putin , prefer mai bine sa urmaresc un serial ...

O sa incerc sa joc ca lumea pe durata evenimentelor sa mai fac si eu un ban 😅

• Revin cu up nou

Am cumparat scut anti sura imun + 10hh la 17 woni

Am pus vanator am gasit la 16 woni 11 % mob si 8 patrundere

Am facut waru corp 111 lvl

Am reusit sa dau 1 inventar de cutii pui

La eventu asta pana acum am facut vreo 10 arginti am deschid 3 nu se merita le vand in 15 zile sunt curios daca fac un aur ...

pe mental m6 respingerea si 3 carti citite

am dus 29 insemne mai am 11 pe stoc am cumparat azi 10 la 2kk bucata si vreo 4 elixire cercetatorului

Deocamdata farmez la event dupa incep proiect nou :D

Pe data viitoare