[Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru

  • Cel mare are 3 skill-uri cel mic are doar 1...


    Dupa event cei cu 3skilluri o sa valoreze ceva probabil, ca nu ii mai poti procura.

    Daca ce arata pe wiki pe uk e corect si acuma valoreaza ceva:) cu 3 skill :D

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Poate sa mi spuna si mie cineva de ce e nevoie sa tii minte ce carduri ai scos atunci cand joci?...

    De memorie e nevoie...sau un creion si o hartie. Exista si un link cu ceva pagina unde bifai cartile iesite dar acelasi lucru il faci cu un pix pe hartie

    Don't force it...take a bigger hammer !

  • De memorie e nevoie...sau un creion si o hartie. Exista si un link cu ceva pagina unde bifai cartile iesite dar acelasi lucru il faci cu un pix pe hartie

    Cred ca despre acesta vorbesti :) Click

  • De memorie e nevoie...sau un creion si o hartie. Exista si un link cu ceva pagina unde bifai cartile iesite dar acelasi lucru il faci cu un pix pe hartie

    Se refera la ce ajuta memoratea cardurilor scoase.


    La jocul Okey trebuie sa faci combinatii de carti consecutive sau identice. De exemplu, daca tu ai scos 5 galben si dupa iti va intra 6 si 7 galben, memorand cartile scoase (5 galben) vei realiza ca este imposibil sa mai faci 567 galben.

  • Super eventul de pescuit.. chiar daca am fost plecat chiar astea 2 zile... cate 9 ore in fiecare zi am fost plecat, am facut vreo 180 cufere... le-am deschis:
    vreo 7 vrajeste, mi-a intrat pe otravita+9 praf... pm 31 5patr
    9 add bonus
    9 manualul fierarului
    bless-uri
    320 mantii
    9 zen
    cai la greu...
    oua de maimuta le-am aruncat pe jos..
    Eu sunt multumit..astept sa vad ce profit ati scos si voi.

  • Eu m-am pacalit rau de tot ieri, deoarece initial data la care se incheia event-ul era 29 ora 23:59, aparent Half a modificat data... mi se parea ciudat sa fie 3 zile event, dar nu ma gandeam ca e gresita data.

  • Eu m-am pacalit rau de tot ieri, deoarece initial data la care se incheia event-ul era 29 ora 23:59, aparent Half a modificat data... mi se parea ciudat sa fie 3 zile event, dar nu ma gandeam ca e gresita data.

    Am inteles ca a fost modificata si s-a scurtat eventul de pescuit deoarece se suprapunea astazi cu cel de drop de cufere lumina lunii

    Don't force it...take a bigger hammer !

  • Data a fost modificata pentru ca eventul tinea doar 2 zile, asa cum a fost pe toate comunitatile. 'Greseala' am facut-o atunci cand am trecut ora Romaniei si am uitat sa modific si data (tura trecuta, cand a inceput la ora 01 nu era nevoie de modificare, acum a inceput la 00, deci, 23CET).
    De pacalist, nu s-a pacalit nimeni ca nu am modificat ora/data cu 10 minute inainte de incheiere, ci inainte sa inceapa eventul.

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg