Fuziunea mult asteptata...

  • Acum ceva timp s-a anuntat ca fuziunea va avea loc in anul 2017. E 31 decembrie si inca nu s-a realizat, nu am mai primit nici macar niste detalii / noutati despre ea. S-a facut doar in Franta acum cateva luni si de atunci au lasat balta toate comunitatile. La noi bate vantul pe cordelus / apollo / scorpius, ar fi nevoie sa se faca cat mai repede, sau playerii se vor lasa pe zi ce trece mai ales pe serverele mentionate mai sus

  • ar fi bine venita fuziunea pe serverele mentionate eu joc pe apollo regat galbeni unde avem un singur shop( este al meu :D) si jucatori sunt foarte putini multi au renuntat la joc, fata de acum 3 ani cind am inceput pe acest server si erau foarte multi jucatori + ca map 1 era plin de shopuri o fuziune eu zic ca ar fi bine venita si cu ceva ch in +
    va dresc un an nou si fericit in 2018 :*

    :missilelauncher::dash::dash::dash::rocketlauncher::rocketlauncher::rocketlauncher:

  • Acum ceva timp s-a anuntat ca fuziunea va avea loc in anul 2017. E 31 decembrie si inca nu s-a realizat, nu am mai primit nici macar niste detalii / noutati despre ea. S-a facut doar in Franta acum cateva luni si de atunci au lasat balta toate comunitatile. La noi bate vantul pe cordelus / apollo / scorpius, ar fi nevoie sa se faca cat mai repede, sau playerii se vor lasa pe zi ce trece mai ales pe serverele mentionate mai sus

    Fuziunea se va face cand se va anuunta pe forum, probabil nu ai citit tu bine a zis "s-ar putea". Va trebuie fuziune iar cand o sa se faca o sa va plangeti ca nu puteti sa ii ajungeti din urma pe ceilalti.

  • Fuziunea se va face cand se va anuunta pe forum, probabil nu ai citit tu bine a zis "s-ar putea". Va trebuie fuziune iar cand o sa se faca o sa va plangeti ca nu puteti sa ii ajungeti din urma pe ceilalti.

    Toata echipa ne zicea cand intrebam de fuziune ca o sa se faca pana la sfarsit de an, sa stam linistiti, oricum era de asteptat ca n-o sa se faca asa dar macar sa ne mai zica cate ceva nu sa ne lase asa in ceata, pe Apollo nu mai poti sa faci nimic, nu se mai vinde nimic, macar sa stim cat mai avem de asteptat si daca mai merita sa asteptam, pt. ca in momentul asta e pierdere de timp pe joc, farmezi degeaba, tii shop degeaba, nu poti sa faci nimic

  • Cand se vor cunoaste informatii despre fuziune vor fi scrise pe forum la sectiunea de noutati.


    Topic inchis si mai multa atentie unde deschizi topic. Aici este zona dedicata serverului Beta.
    O zi buna.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!