Activitate/informații forum spre 0

• Propun sa se aducă un up forumului Nustiu ceva , unde sa poți avea parte de asistenta mai repede , păreri..una alta. Dacă vrei sa afli ceva trebuie sa aștept 2 săptămâni pana scrie cineva un reply și atunci e eronat. Plus de așa forumul și așa este destul de încurcat pentru un player nou...in consecință redați activitatea forumului faceti ceva nu vedeți și voi ca a murit toată comunitatea ? Nu exista comunicare nu exista suport, nimic...nimic. Un player nou trebuie sa întrebe luni de zile și sa se intereseze ca sa afle și el ca Defapt are nevoie se bonusul x in mapa y și așa mai departe multe altele :thumbdown:

• Forumul este destul de simplu (intru de pe telefon), iar lipsa răspunsurilor este din cauza jucătorilor care sunt din ce în ce mai puțini. Au trecut vremurile cu activitate până și în fan art.

• contra, avand in vedere ca tu ai sugerat sa se faca "ceva". Daca ai nevoie de o informatie urgenta te duci pe irc si intrebi un gm/sgm care iti raspunde in limita cunostintelor sale. La capitolul informatii, forumul plus wiki ofera tot ce e nevoie sa stii despre joc, trebuie doar sa cauti
    Chiar nu inteleg faza cu "forumul este incurcat". Suntem in 2018, e chiar atat de greu sa dai click pe o bara de cautare ,sa scrii un cuvant si sa iti selectezi informatiile? Nimeni nu si-a inceput activitatea aici stiind tot ce trebuie sa faca

If you can't win, you 're just a loser

• Sincer sa fiu forumul cand am facut cont pe el in 2015 nu stiam cu ce se mananca acum un an am inceput sa mi prezint caracteru si dupa am inceput sa pricep cum merge treaba cu el acum chiar mi se pare foarte ok si mult mai fain decat alte forumuri pe care am intrat un singur lucru ma enerveaza la el functia de search nici pana acum nu i am dat de cap si nici nu cred ca o sa reusesc .....Daca ar trebui sa se mai lucreze la el acolo ar trebui ca cei noi sa gaseasca informatii mult mai usor ...