Evenimente noiembrie?

  • Salut, am vazut ca pe uk ei au acest calendar cu evenimente pt luna noiembrie
    01.11.2018 Drop: Nightmare 18:00 -23:59 CET


    02.11.2018 Drop: Cor Draconis 12:00 -17:59 CET


    03.11.2018 Drop: Crimson Ebony Box 18:00 -23:59 CET


    04.11.2018 Drop: Concentrated Reading 12:00 -17:59 CET


    05.11.2018 Drop: Blue Dragon Bean 18:00 -23:59 CET


    06.11.2018 Drop: Researcher's Elixir 12:00 -17:59 CET


    07.11.2018 Drop: Dragor Certificate 18:00 -23:59 CET


    08.11.2018 Drop: Green Strength 12:00 -17:59 CET


    09.11.2018 Drop: Exorcism Scroll 18:00 -23:59 CET


    10.11.2018 Drop Green Ebony Box 12:00 -17:59 CET


    Intrebarea mea este, vom avea si noi aceste evenimente, dar nu au fost anuntate inca? Sau nu le vom avea deloc?

  • Nu, si pe uk pe serverul unic e alt calendar, iar cel ce l-am pus mai sus e pt serverul vechi. Deci ei deja au calendare pt ambele tipuri de servere pe noiembrie, nu doar pt cel unic.

  • nu o sa fie pe serverele vechi.sigur o sa fie pe serverul Romania . noi de pe serverele vechi nu am mai avut un event de genu asta de cand s-a lansat serverul nou.

  • nu o sa fie pe serverele vechi.sigur o sa fie pe serverul Romania . noi de pe serverele vechi nu am mai avut un event de genu asta de cand s-a lansat serverul nnou.

    da, vad ca am incurcat serverele, de fapt calendarul la ei pt serverul vechi este acesta:
    01.11.2018 100% EXP - 0:00 until 01:30 CET
    04.11.2018 Mining Event (normal)- 18:00 CET
    07.11.2018 Bosses event - 19:30 CET
    13.11.2018 Stone event - 19:30 CET
    26.11.2018 Mining event - 19:30 CET (1h)
    30.11.2018 Superstone - 16:00 CET (6h)

  • Noi n-avem asa ceva, la noi in copac inca nu au ajuns astfel de initiative... si voi, din TEAM, nu veniti cu mesaje emotionante gen: "La ei se fac, ca ai lor nu sunt atat de critici si oficati"... stai calmi, ca daca v-ati da interesul, nu ar mai judeca nimeni.

  • Intrebarea mea este, vom avea si noi aceste evenimente, dar nu au fost anuntate inca? Sau nu le vom avea deloc?

    raspunsul e simplu: daca le vom avea o sa fie anuntat pe forum

    daca v-ati da interesul, nu ar mai judeca nimeni.

    :blol: buna gluma, dar in realitate nu e asa simplu
    Am vazut evenimente ca la carte dar unii care nu stiau ce sa faca sau nu le conveneau premiile au simțit nevoia sa imparta diverse organe cu cei din staff (si cu rudele apropiate)
    Si o mica intrebare sa vedem daca tu esti cea mai altruista persoana: Daca tu faci o prajitura, care chiar are gust, dar cei 500 de oameni carora le-ai facut prajitura spun ca mai bine mananca pamant, te motiveaza sa mai faci alta?
    Ps: de ce pot utilizatorii sa deschida un topic intr-un loc adresat evenimentelor ce vor urma?

    If you can't win, you 're just a loser

  • raspunsul e simplu: daca le vom avea o sa fie anuntat pe forum

    :blol: buna gluma, dar in realitate nu e asa simpluAm vazut evenimente ca la carte dar unii care nu stiau ce sa faca sau nu le conveneau premiile au simțit nevoia sa imparta diverse organe cu cei din staff (si cu rudele apropiate)
    Si o mica intrebare sa vedem daca tu esti cea mai altruista persoana: Daca tu faci o prajitura, care chiar are gust, dar cei 500 de oameni carora le-ai facut prajitura spun ca mai bine mananca pamant, te motiveaza sa mai faci alta?
    Ps: de ce pot utilizatorii sa deschida un topic intr-un loc adresat evenimentelor ce vor urma?

    Darky referitor la prajitura aia, conteaza ce caracter esti. Pe mine unul ma doare-n p... de ce cred ei de prajitura mea si fac alta. Daca esti genul care sa te iei mereu dupa ce zic altii ( chiar daca sunt multi si zic acelasi lucru ) nu vei face nimic in viata. Tu stii ce e cel mai bine pentru tine, nu ei , si mereu in viata se va gasi un destept sa critice ceea ce faci, daca tu te demoralizezi la un astfel de p... e problema ta, eu unul ma ambitionez si ii demonstrez ca nu e chiar asa .Legat de eventuri pe luna asta suntem abia in 7, si momentan e eventul cu yut-nori , deci cel mai probabil dupa 15 ale lunii o sa avem si noi eventurile acelea cum am avut si luna trecuta. Mereu v-or fi nemultumiti din n motive, ba ca nu ii duce capul unde sa bata, ba ca nu au fost ei acasa, ba ca nu i-au lasat altii, etc. Multii prefera sa stea sa se planga in loc sa traga si sa depaseasca scuzele astea copilaresti.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

    Edited once, last by Sayabuse ().