A cazut cumva IRC-ul ?

  • Titlul spune tot; imi cer scuze dar nu am reusit sa gasesc un topic unde sa pun aceasta intrebare si doresc un raspuns cat mai clar si mai rapid.MULTUMESC !!!

  • Titlul spune tot; imi cer scuze dar nu am reusit sa gasesc un topic unde sa pun aceasta intrebare si doresc un raspuns cat mai clar si mai rapid.MULTUMESC !!!

    S-a plictisit si el de tine si a dat eroare :))))))

  • LUKY tu nu trebuie sa joci teatru :))


    Cine vb cea care se da interesanta si nu o suporta nimeni.Editat By GYLDA.



    Avertisment pentru trolling/insulta.Te rog sa iti controlezi limbajul afisat pe forum.
    Daca continui cu un asa limbaj,iti promit ca vei intra intr-o minivacanta.

    Edited once, last by GYLDA ().

  • Buna ziua!


    Am rugamintea ca opiniile pe care le postati sa fie legate de subiectul acestui topic.


  • si eu astept ca vreau sa dau de cineva legat de un ban si nimic, t&c 2.4 stie cineva ce inseamna?

  • si eu astept ca vreau sa dau de cineva legat de un ban si nimic, t&c 2.4 stie cineva ce inseamna?

    https://agbserver.gameforge.com/roRO-Terms-2014-Metin2.html
    2.4
    În timpul procesului de înregistrare utilizatorului i se cere să introducă anumite date, cum ar fi un nume de jucător și o adresă de e-mail înregistrată pe numele lui. Utilizatorul nu are dreptul de a i se atribui un nume anumit de jucător. Numele jucătorului nu poate încălca nici un drept al unei terțe părți sau reglementările legale relevante și nici nu pot ofensa decența publică. Utilizatorul este responsabil în mod expres în acest sens. Nu este, de asemenea, permis de a utiliza un e-mail sau adresa de internet ca nume de jucător. Informațiile furnizate de către utilizator în momentul înregistrării trebuie să fie pe deplin veridice și complete. Utilizatorul este obligat să actualizeze în permanență informațiile furnizate la înregistrare. În cazul în care este necesar pentru executarea contractului de licență, ‪Gameforge‬ are dreptul de a solicita dovada relevantă de identitate care va fi ștearsă imediat după verificare.


    On-Topic
    Da, si mie imi da eroare cand intru pe site deci mai mult ca sigur e picat IRC-ul

    Through action, a Man becomes a Hero
    Through death, a Hero becomes a Legend
    Through time, a Legend becomes a Myth
    And by learning from the Myth, a Man takes action

  • Ce vom mai face fara IRC ?/ Si unde-i va mai scrie lui HalfOp/ Dayanus si cu gasca lui/ Sa anunte "marele potop"/ Ca vom ramane fara jucatori pe joc ./ La mentenanta ce vom face ?/ Si "cauta" unde vom scrie/ Acum ca "RO-Support" se odihneste/ Probabil ca s-a dus in mapa 2/ Nestingherit si izolat se stie/ Probabil da la peste./ Si cine v-a mai folosi/ Consoanele din alfabet/ Sa dea cate un kick (prea bland)/ Celor ce depasesc masura ?/ Crezand ca sunt de neatins/ In spatele la tastatura./ Problema insa cea mai grava/ E a mea si recunosc/ Ca nu pot sa stau fara voi/ Si sper ca altceva nu pot sa fac/ Ca cineva din staff/ Pe forum ca sa scrie/ Problema IRC s-a rezolvat !!!/ :rose::rose::rose:





    Buna ziua!


    Am rugamintea ca opiniile pe care le postati sa fie legate de subiectul acestui topic.

    + In aceast topic,nu se dezbate comportamentul userilor pe mirc.

    Edited 5 times, last by GYLDA ().

  • Problema cu IRC_ul este cunoscuta. Momentan, singura varianta este conectarea prin server direct, folosind mIRC-ul si nu site-ul
    Serverul functional este: ogn5.onlinegamesnet.net

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • E posibil ca cineva sa indrume pas cu pas ( 1. ... 2. ... etc) cum se face pt a intra pe serverul functional ogn5.onlinegamesnet.net ? MULTUMESC !!! :rose::rose::rose:

  • buna dimi aceeasi probblema o am si eu chatu a mers pana la prima mentenanta unde sa bagat alchimia mitica a mers bine pana la sfarsitul mentenantei si apoi a cazut de 1 saptamana incerc sa intru pe chat si im zice de proxy fierwall si nam asa ceva chatul amers foarte bine daca nu ma insel mentenanta a fost lunea si la icon la breasla la fel am poze cu cat trebui sa bagi la icon si nu vede nici una ce se intampla pot primi si eu un raspuns mentionez pe irc nam avut nici un kik ban etc de mult timp


    aldariel *topic unit cu cel dedicat

    Edited once, last by aldariel ().

  • Buna, aceeasi problema o am si eu ! Am incercat cam tot ce se putea din cate stiu : restart wifi, restart pc, restart chrome, antivirusul din browser inchis, am dat clean la history ..nici cu incognito nu merge si nu folosesc proxy :)

  • Problema cu IRC_ul este cunoscuta. Momentan, singura varianta este conectarea prin server direct, folosind mIRC-ul si nu site-ul
    Serverul functional este: ogn5.onlinegamesnet.net

  • Problema cu IRC_ul este cunoscuta. Momentan, singura varianta este conectarea prin server direct, folosind mIRC-ul si nu site-ul
    Serverul functional este: ogn5.onlinegamesnet.net

    Poate sa ne dea cineva si un set de instructiuni cum putem face asta prin mIRC? Suntem multi care nu ne-am folosit de el. Multumesc