[Discutii]Metine de Paște și Iepurași Săltăreți și Ochioși

  • Metine de Paște și Iepurași Săltăreți și Ochioși


    Heh..asa cum zice si titlul si link-ul de mai sus, dragul nostru HalfOp a anuntat eventimentul de Paste de anul acesta. Se pare ca o sa avem acelasi eveniment, cel cu oua magice, nimic rau pana aici, mie mi se pare un eveniment frumos care te face sa cauti, sa farmezi, dar probleme sunt altele:
    1. Oare tot 4 metine pe ch o sa sa avem si o sa ne batem ca orbii pe ele? Tinand cont ca a fost facuta o fuziune acum putin timp.
    2. Oare tot aceleasi metine imposibile vor fi in hartile beta?

  • cum ai spus si tu .tot aceleasi metine...


    si cine apuca ala le sparge , nu se schimba nimic la aceste eventuri? ceva nou sa aduca playeri vechi inapoi, nimic... incet incet nici nu mai am chef de event si sa duc ouă pentru nimic bun :coffee:

  • cum ai spus si tu .tot aceleasi metine...


    si cine apuca ala le sparge , nu se schimba nimic la aceste eventuri? ceva nou sa aduca playeri vechi inapoi, nimic... incet incet nici nu mai am chef de event si sa duc ouă pentru nimic bun :coffee:

    Ca sa fiu sincer, evenimentul cu Oua Magice este profitabil, dar prinzi prea greu un Ou Magic ca sa nu te enervezi...

  • Oare de ce toata lumea se gandeste la profit si nu la frumusetea jocului?...spor la bani(yang) tuturor si event cat mai profitabil astfel incat sa ajungeti sa vindeti perlele, si ce se mai afla ascuns in OU MAGIC la magazinul general !!! :rose::rose::rose:

  • Nici nu vreau sa stiu ce va fi de maine incolo atat pe joc dar si pe forum. =))))),spor la event. :lolcry:

    Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.

  • Ce rost mai are sa discutam aici?))) cititi Feedback-ul de anul trecut si aia este)) Cine are un loc de munca si nu are timp de joaca o sa fie ca si fara eveniment, iar cine nu are loc de munca nu mananca si nu doarme bineinteles ca la sfarsit se vor lauda cu xx won castig. Asa a fost intotdeauna si asa va fi si de data aceasta.

  • Sunt pregatit sa-mi rup spatele pentru metinele ou din mapele de 90 :lol: . Glumesc, nu o sa-mi prea bat capul cu evenimentul asta, o sa sparg si eu cateva metine/zi daca o sa gasesc vreunul ||

  • Da, e gandit cam prost eventul daca dupa fuziune bagi 4 metine pe ch cu respawn de o ora. Asta e, deja ne-am obisnuit cu evente organizate prost, inca de prin 2011.

  • nu cred ca a aparut nimic, respawnul eu stiam ca e de 30 de minute.
    De la ora 5 am dat ture prin tara uriasilor, ar trebui sa apara 3 pietre acolo nu? Nu ar fi avut cum sa le sparga cineva pe toate fara sa ramana "urme" macar si intr-un interval atat de scurt de timp

  • nu cred ca a aparut nimic, respawnul eu stiam ca e de 30 de minute.
    De la ora 5 am dat ture prin tara uriasilor, ar trebui sa apara 3 pietre acolo nu? Nu ar fi avut cum sa le sparga cineva pe toate fara sa ramana "urme" macar si intr-un interval atat de scurt de timp

    Ai dreptate, in momentul de fata si eu caut dar se pare ca nu sunt. Ca de obicei nimeni din staff nu anunta nimic daca este o problema in legatura cu asta.

  • Nu pot spune că aveam mari așteptări în afara de atot cunoscutele oferte de pe IS dar sunt foarte dezamăgit de lipsa de comunicare a staffului cu cei de la GF în privința începerii eventului de Paști. Așteptăm , a trecut doar o oră. :(

  • Problema pare a fi si pe alte comunitati, nu doar la noi.
    Culmea ca anii trecuti nu ne-am lovit de problema asta , iar acum fara sa se fi schimbat ceva a aparut asa deodata...