[Event] Febra fotbalului! [Poll]

  • Cine credeti ca va pleca acasa cu Cupa? 230

    1. Liverpool (199) 87%
    2. Tottenham (31) 13%

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • Ce legatura are cu Metin2?

  • De aceeasi parere sunt si eu. Multi de aici nici nu stiu cine sunt echipele astea.

    Intradevar,multi nu stiu nici ca Liverpool are cel mai bun antrenor din lume sau ca a eliminat pe Barcelona cu 4-3 la general dupa ce a pierdut la Barca acasa cu 3-0.
    Din punctul meu de vedere este un meci echilibrat,o finala englezeazsca in care ambele echipe se cunosc destul de bine,ambele au sansa lor dar Liverpool este clar favorita datorita stilului de joc,probabil si cel mai frumos.Nu sunt fan Liverpool cat sunt fan Jurgen Klopp.

  • Am onoarea de a vorbii cu Ronaldo. Domnule am observat ca te dai mare expert in acest sport, la fel cum o face și Ilie Dumitrescu pe un anumit canal tv, măcar el o face pe bani. Pai cu cine a jucat Liverpool? Cu Barcelona, ce a făcut Barcelona in retur? Nimic, îți spun eu dacă nu ai văzut returul, toată echipa și-a pus speranțele in Messi, dar atunci când este cea mai mare nevoie de el, el dispare in totalitate. Acum sa vorbim și de celălalt retur, Ajax-Tottenham, spre deosebire de Liverpool unde au avut un retur lipsit de rivalitate, Tottenham a dus o lupta grea, Ajax marcând de 2 ori in retur, și totuși Tottenham a revenit fabulos in doar o repriza. La pauza scorul total era 3-0, in cele din urma Lucas Moura rezolva partida. Hai sa nu ne pripim, dacă tu vrei sa câștige Liverpool acum nu trebuie sa te revolți pe aici ca alții spun altceva. Nu stau sa fac polemica cu însuși Cristiano Ronaldo.

  • De aceeasi parere sunt si eu. Multi de aici nici nu stiu cine sunt echipele astea.

    Potrivit Statistici din campionat pentru cei care se dau mari stiutori de Fotbal in 2 intalniti Liverpool - Tottenham ... echipa Liverpool a castigat ambele manse si atunci ce te face sa crezi ca nu vor fi motivati intro Finala sa nu castige ?


    Super cupa se va juca intre Liverpool - Arsenal . :P:thumbup:

  • Sa ne si incalzim, chiar inainte de meci, pe 01.06. de la ora 17:00 pana la 19:00, vom avea 2h drop de Mingi!


    Adevarul e ca in 2 ore... daca am noroc fac 10 :))


    Inainte eventul asta dura cu saptamanile acum trebuie sa ne bucuram de cateva ore... BRAVO!

  • Sa ne si incalzim, chiar inainte de meci, pe 01.06. de la ora 17:00 pana la 19:00, vom avea 2h drop de Mingi!


    Adevarul e ca in 2 ore... daca am noroc fac 10 :))


    Inainte eventul asta dura cu saptamanile acum trebuie sa ne bucuram de cateva ore... BRAVO!

    si nu e de ajuns ? ieri in 4 ore in sd3 am facut 1200 de mingi lejer

  • La nivel 100 unde se mai dropeaza bine ?

    La lvl 100 nu prea ai un loc stralucit la drop, dar cele mai bune variante sunt platoul cu lemuresi si padurea fermecata, dar sa nu te astepti sa faci 1k mingii
    Chiar sunt curios cat poti sa faci in sd3 ca unii se laudau la 800-1k in 2 ore
    App, expertii in fotbal, v-au iesit biletele la pariuri sau v-au dezamagit cunostintele superioare?

    If you can't win, you 're just a loser

  • La tine a tinut 4 ore ?????????? La noi doar 2 ore................

    pe romania a fost ca un eveniment zilnic care tine 4 ore, de la 3 la 7 seara..pe celalalte sv a fost drop de eveniment de la 5 la 7 daca nu ma insel

    La lvl 100 nu prea ai un loc stralucit la drop, dar cele mai bune variante sunt platoul cu lemuresi si padurea fermecata, dar sa nu te astepti sa faci 1k mingiiChiar sunt curios cat poti sa faci in sd3 ca unii se laudau la 800-1k in 2 ore
    App, expertii in fotbal, v-au iesit biletele la pariuri sau v-au dezamagit cunostintele superioare?

    se pot face, daca stai si bati incontinuu in sd3 poti face 800-1k mingi