PRO / CONTRA - Adaugare inca o zi la evenimentele active!

  • Vreau să aud și părerea voastră, din cauza mentenanțelor ce au avut loc în ultima perioadă. S-a pierdut foarte mult timp din mănuși site, inel site, respectiv evenimentele active (evenimentul de EXP bonus 100%, respectiv eveniment-ul cu card-urile monstru). Dacă tot nu se primește timpul înapoi la amulete, inel site, mănuși site, costume, freze, skin-uri, etc, ce mai avem și folosim noi, măcar să țină cu o zi mai mult evenimentul.


    *Când scrieți PRO / CONTRA, ar fii frumos să lăsați și un argument ca să se ia în considerare, altmiteri este împotriva regulamentului acestor topic-uri, mult succes la joc, tuturor!*

  • PRO,evenimentul de 100 xp este tot ce imi doream pe rubinum,ar fi frumos sa il prelungeasca cu o zi macar...

    Așa credeam și eu pe serverul România, însă trebuie să știi că dacă evenimentul de 100% EXP bonus este activ, nu merge să iei bonus-ul de la Uriel, ceea ce înseamnă că dacă ai sub nivel 40, beneficiezi doar de 20% bonus EXP, adică ai 100% EXP bonus de la eveniment, în loc de 80% de la Uriel, însă dacă ai peste nivel 40, beneficiezi de 60% EXP bonus, pentru că primești 40% EXP de la Uriel, la "Puterea Intelepciunii" începând cu nivel 40... Nu știu dacă este un bug sau dacă așa este gândit.

  • Topic mutat in sectiunea corespunzatoare.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'