Vrem si noi evenimente lunare !

  • Pe phoenix s-a anuntat ca timp de o ora ploaie de metine pe ch8, dar cam atat, au fost metine pana in padurea rosie si cam atat. in hartile de 90 nimic

    Niciodata la eventul ploaie de metine nu s-au dat metine in mapele 90+.
    Metinele 90 + se dau în câmp cu șerpi si la giganti.

  • @Bryony , la cât de rar au început sa fie evenimentele astea pe serverele uitate (Phoenix, Orion, Nemesis)de Gameforge și Echipa, normal ca numai știm unde se țin și sa ne dați și noua mai detaliat info-urile despre ele.

    Life it`s good.. :dash:

  • Bosii apar in:Map2(brutali si maimuta de piatra),desert (maimuta umblatoare,lordul maimuta) padurea rosie(Martywax,Arges,Lemures Gardian),Lungsam(aici aviz pentru cei care vreti sa nu mai urcati la ingerul cu coasa pentru misiunea cu intrarea in catacomba) apar acolo + COPACUL BOS din padurea rosie.Valea serpilor(WUBBA,TRITON.CONDUCATOR ROSU BRUTAL) asta din ce stiu eu ca se bagau la evenimente.Daca am omis ceva scuze :D,spor la eveniment si speram la cat mai multe in viitor! :thumbsup:

    Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.

  • Nu stiu altceva mai bun nu aveti ca eu prea ma plictisesc.Eventurile astea sunt vechi ceva nou nimic ca nici din shop nu prea mai ai ce cumpara.Nu stiu, oare cum tin cei de la GF conectati jucatorii ? :waiting:

  • Nu stiu altceva mai bun nu aveti ca eu prea ma plictisesc.Eventurile astea sunt vechi ceva nou nimic ca nici din shop nu prea mai ai ce cumpara.Nu stiu, oare cum tin cei de la GF conectati jucatorii ? :waiting:

    si pt astfel de critici iar o sa ni se ia si astea :) dupa apar iar topicuri ca vrem ev macar vechi pt a mai anima jocul

  • si pt astfel de critici iar o sa ni se ia si astea :) dupa apar iar topicuri ca vrem ev macar vechi pt a mai anima jocul

    Nu cred ca are rost sa ne certam aici ,fiecare are parerile lui personale daca tu te multumesti 2 zile pe luna cu cateva metine si cativa bosi asa sa fie.Succes.

  • Nu cred ca are rost sa ne certam aici ,fiecare are parerile lui personale daca tu te multumesti 2 zile pe luna cu cateva metine si cativa bosi asa sa fie.Succes.

    Ai avut ocazia sa te muti pe romania daca voiai evenimente ``bomba``, stiind ca pe servarele vechi s-a renuntat la venimentele lunare de foarte mult timp...
    Eu unul as fii multumit daca s-ar mentine aceste mini-evenimente , nu sunt foarte profitabile...dar nici nu trebuie, sunt exact atat cat trebuie sa mai animeze jocul si sa te faca sa intri cateva ore macar la sfarsit de saptamana !!!
    Si din nou aviz amatorilor ...trebuie apreciat faptul ca staff-ul nostru a luat atitudine destul de repede de la crearea acestui thread cu introducerea acestor mini-evenimente ....acum tot ce sper este ca sa nu fie doar ceva trecator si sa fim din nou lasa-ti in uitare.
    Dar pana atunci din partea mea un MULTUMESC!!!

    Inteligența mă urmărește dar... eu sunt mai rapid ca ea !!! :bendis:

  • Ai avut ocazia sa te muti pe romania daca voiai evenimente ``bomba``, stiind ca pe servarele vechi s-a renuntat la venimentele lunare de foarte mult timp...
    Eu unul as fii multumit daca s-ar mentine aceste mini-evenimente , nu sunt foarte profitabile...dar nici nu trebuie, sunt exact atat cat trebuie sa mai animeze jocul si sa te faca sa intri cateva ore macar la sfarsit de saptamana !!!
    Si din nou aviz amatorilor ...trebuie apreciat faptul ca staff-ul nostru a luat atitudine destul de repede de la crearea acestui thread cu introducerea acestor mini-evenimente ....acum tot ce sper este ca sa nu fie doar ceva trecator si sa fim din nou lasa-ti in uitare.
    Dar pana atunci din partea mea un MULTUMESC!!!d

    Oare de ce sa ma mut eu pe alte servare pe cand eu vreau sa joc pe cel pe care am inceput acum mult timp .Si o sa te rog "amatorule" daca te multumesti cu atat, sa te abtii de la a ma mai aduce in discutie.Si pentru cunostinta ta generala ca nu am nici o treaba cu staful romanesc poate cu una singura dar nici cu aceea pentru ca sa intamplat acum mult timp .Cat despre evenimente din comentariu tau nu pot decat sa deduc ca esti doar un copil si ca nu ai inteles pana acum ca evenimentele mai mult ca sigur se dau cu aprobarea GF in prealabil.Si daca tu esti multumit asa sa fie am mai spus-o.SUCCES.

  • Oare de ce sa ma mut eu pe alte servare pe cand eu vreau sa joc pe cel pe care am inceput acum mult timp .Si o sa te rog "amatorule" daca te multumesti cu atat, sa te abtii de la a ma mai aduce in discutie.Si pentru cunostinta ta generala ca nu am nici o treaba cu staful romanesc poate cu una singura dar nici cu aceea pentru ca sa intamplat acum mult timp .Cat despre evenimente din comentariu tau nu pot decat sa deduc ca esti doar un copil si ca nu ai inteles pana acum ca evenimentele mai mult ca sigur se dau cu aprobarea GF in prealabil.Si daca tu esti multumit asa sa fie am mai spus-o.SUCCES.

    off: De ce oare tot timpul cand cineva contrazice pe altcineva prima deductie a celui contrazis e ca celalalt e un copil??? (spre informarea ta am deja un copil :D)

    on: Dezbaterea poate continua la nesfarsit , si da poate ca sunt un ``amator`` cum spui tu pt. ca ma multumesc cu putin, dar mie unu imi plac aceste mini-evenimente pt. ca nu faci zeci de woni dar totusi te tin ocupat.

    Si da, stiu destul de bine ca aceste mini-evenimente sunt aprobate de catre GF dar au fost propuse de catre staff-ul nostru la cererea noastra.

    Nu stiu unde am zis eu ca ai tu vreo legatura cu staff-ul romanesc ,daca raspunsul imi era adresat ...dar in fine nici nu ma intereseaza.

    Cat despre a te aduce in discutie, atata timp cat tu iti expui parerea intr-un thread public nu ma impiedica nimeni sa imi dau o parere la afirmatiile pe care ti le exprimi.

    Inteligența mă urmărește dar... eu sunt mai rapid ca ea !!! :bendis: