Bug Caracter HELP !!

    • salutare tuturor. Sunt începător și nu știu ce se întâmplă. Am un cont de lvl 33. Și mi se întâmplă următoarele. Când dau aura nu o ia. Când vreau sa chem calul nu se întâmplă absolut nimic. Nu dau dmg deloc în mobi. Dar iau. Am instalat iar metinul dar la fel face. Am intrat pe alt pc dar la fel. Nu îmi mai " licaresc " nici misiunile.. Nimic. Ce se întâmplă? Am încercat și în alte mape dar la fel face. Va rog frumos ajutati-mă. Explicați-Mi cam ce ar trebui sa fac. Mulțumesc frumos.
  • Asta nu am încercat . Sa văd dacă face așa și pe alt caracter. În caz de face la fel.. Cum procedez ? Cum fac ticket? Mersi frumos

    • salutare tuturor. Sunt începător și nu știu ce se întâmplă. Am un cont de lvl 33. Și mi se întâmplă următoarele. Când dau aura nu o ia. Când vreau sa chem calul nu se întâmplă absolut nimic. Nu dau dmg deloc în mobi. Dar iau. Am instalat iar metinul dar la fel face. Am intrat pe alt pc dar la fel. Nu îmi mai " licaresc " nici misiunile.. Nimic. Ce se întâmplă? Am încercat și în alte mape dar la fel face. Va rog frumos ajutati-mă. Explicați-Mi cam ce ar trebui sa fac. Mulțumesc frumos.

    Tot ce ai descris tu acolo sunt simptome ale unei conexiuni proaste la internet (iti pica netul). Mi se mai intampla si mie din cand in cand acelasi lucruri, numai ca la mine dupa cateva secunde imi iese complet din joc! Si da mie imi pica mai des netul doarece am o conexiune foarte proasta la internet!

    Who am i :?: None of your business :!: