[Discutii] Client nou

  • Salutare,


    Astazi a fost adaugata noua posibilitate de a lansa clientul Metin2. Foarte ingenioasa pana la un anumit punct.
    Dupa ce am adaugat un cont in aceasta platofrma, nu il mai pot sterge, iar in cazul meu, cum joc cu cineva pe cont, cealalta persoana nu poate accesa contul pentru ca este blocat de mine.
    Va rog remediati problema. Nici nu am fost informati de aceste aspecte. Nu stiu daca asa s-a dorit, sau e vreo eroare.
    Cert este ca cealalta persoana cu care joc nu isi mai poate accesa contul fiindca este blocat pe adresa mea de mail.


    I think gold is made for kings - that's what I am.

  • Salut. Aștept părerile voastre despre noul model de logare al clientului. Eu unul încă nu am reușit să mă logez , dar încă aștept un raspuns de la cineva din staff. Posibil foarte bun update în lupta cu boții dar lipsa de informații în noul mod de logare mă face să mă simt din nou nebăgat în seamă de echipa metin 2. Pot să mă logez în continuare fără să folosesc această " platforma" dacă da cum ? De ce ne sunt băgate pe gat astfel de lucruri dacă nu sunt si explicate în prealabil ?

  • am bagat contu unui tovaras, mi l-a mutat pe mail si nu se poate conecta :)
    e supeeeeeeeeeeeeeer
    BEST UPDATE EVER, CHIAR MA TERMINA ASTIA CU ULTIMELE UPDATE-URI, CHIAR NU STIU DE CE MAI JOC

  • Sper sa scoata rahatu asta, n-am nevoie de nici un launcher pentru metin, nici atat de unul de la asemenea "destepti" care au stricat jocul putin cu putin sa imi consume mie resurse din PC, pisamas pe el. Pana nu se scoate pa metin.


    65654654.PNG

  • Orice extra client ar băga ei, nu au cum să te împiedice să accesezi un joc cu fișierele lui originale, alea nu au cum să nu existe, pentru că dacă n-ar fi, jocul nu ar putea să ruleze.Nu înțeleg de ce se complică cu prostia asta, au mai băgat prin 2014 Gameforge Live, l-au scos după câteva luni (oricum, și atunci tot așa accesam jocul, prin fișierul principal de rulare).Și de data asta va fi la fel, să vedem a 3-a oară ce idee le mai vine. :)) Ei în loc să învețe din greșeli...le repetă. :thumbdown:

    Our home

  • daca pun mai multe conturi de metin pe un email gameforge. Nu pot conecta contul gameforge pe doua pc.uri diferite ?? Cred ca am pierdut shopul pe care l tineam pe un laptop



    12 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • O data sincronizate conturi cu noul client de metin2. Nu o sa va mai puteti conecta cu clientele vechi :)

    ms hdu..ai fost mai explicit ca si GF...noroc ca nu mi.am bagat contul acolo..zic hai sa dau un ochi pe forum inainte ✌

  • daca bag mai multe conturi pe un cont gameforge, emailurile cu plati sau parole or sa vina pe mailurile conturilor de metin sau pe mailul contului gameforge?



    12 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • In acest topic veti putea sa va exprimati parerea despre noua forma de logare. Va rog sa pastrati un limbaj civilizat.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


  • Salutare,


    Astazi a fost adaugata noua posibilitate de a lansa clientul Metin2. Foarte ingenioasa pana la un anumit punct.
    Dupa ce am adaugat un cont in aceasta platofrma, nu il mai pot sterge, iar in cazul meu, cum joc cu cineva pe cont, cealalta persoana nu poate accesa contul pentru ca este blocat de mine.
    Va rog remediati problema. Nici nu am fost informati de aceste aspecte. Nu stiu daca asa s-a dorit, sau e vreo eroare.
    Cert este ca cealalta persoana cu care joc nu isi mai poate accesa contul fiindca este blocat pe adresa mea de mail.

    ai incercat sa ii dai direct contul gameforge?

    If you can't win, you 're just a loser