culori nepotrivite pentru text

  • De cand s-a schimbat versiunea forumului, culorile textului sunt foarte aprinse si creeaza un contrast puternic incat nu le poti citi. Cine le-a pus chiar nu si-a dat seama ? Am ajuns eu sa-mi iau din timp sa va scriu cand trebuia sa vedeti si singuri.

    Ma refer la scrisul de pe prima pagina la subcategorii cu rosu si albastru, cat si la scrisul de la semnatura (un galben peste alt galben) din care nu se intelege nimic.

  • Albastrul e puţin în stilul a ceea ce vezi când mergi la cinema de îţi trebuiesc ochelari 3D dar totuşi aici pe forum e citibil.


    Recomand să consulţi un oftalmolog dacă din perspectiva ta e necitibil, e posibil să ai nevoie de tratament.


    AMD Ryzen 7 1700 OC @ 3.5GHz
    Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB
    Corsair 1 x 16 GB OC @ 3200MHz
    Western Digital 240GB + 1TB SSD


  • Albastrul e puţin în stilul a ceea ce vezi când mergi la cinema de îţi trebuiesc ochelari 3D dar totuşi aici pe forum e citibil.


    Recomand să consulţi un oftalmolog dacă din perspectiva ta e necitibil, e posibil să ai nevoie de tratament.

    Alo alo, de unde pana unde tupeu asta baiatu ? i-a adreseaza-te frumos colegului tau !
    Sunt total de acord, noua interfata este foarte deranjanta la ochii, dar se pare ca nimeni nu tine cont de parerea noastra aici, fie ea despre joc fie despre forum!

  • Va recomand sa continuati discutia intr-un mod civilizat. Fara misto-uri, fara apelative, etc., etc. etc. La urmatoarea abatere veti fi sanctionati,l si ma refer la ambii useri care au raspuns in acest thread.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'