[Discutii] Event Yut Nori *editat aldariel

  • Trebuie sa le aduni de pe jos.Ca sa ajunga direct in inventar iti trebuie sigiliu bruce/wayne sa le adune el.

    depinde daca bruce/wayne le va si face automat placa yut norii sau se vor comporta cum se comporta cu cioburile, ramane de vazut))

  • cred ca evenimentul de halloween cu dovleci si cu jack O`lantern era prea infiorator si cineva s-a gandit sa il schimbe cu un event care nu are nici o legatura cu halloweenul, costumele sunt oribile si nu mai sunt ce erau odata (probabil urmeaza cufarul orange in is).. mountii si petii sa zicem ca sunt cat de cat.. lipsa mare de inspiratie in echipa jocului si cred ca au nevoie de ajutor .



    12 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • Din contra.Avem o foarte mare varietate in IS atat la costume cat si la mounti sau insotitori.Jocul in sine nu este chiar atat de rau.recompensele sunt destul de bune.Poti lua o acadea dintr-un cufar/mount/pet/insotitor.Asta fara sa le cumperi din IS.Poti face yang frumos din aceste evenimente.Direaza si ceva vreme.

  • Corect fantasy88, Varietatea in IS este magnifica si asa a fost mereu in ultimul timp nu se termina un eveniment mediocru pana incepe altu ca sa vem IS magnific)). Majoritatea vad ca stau map 1 si nu se sinchisesc sa mearga la sa bata la eveniment ptr ca stiu din anii trecuti ce bataie au luat de la calculator de le-a mers fulgii)). Ori schimba evenimentele ori schimba tactica ori trebuie sa faca ceva ptr ca lumea nu mai vrea evenimente doar in IS. Speram sa vedem imbunatatiri si in joc nu doar in IS, ne baga evenimente unu din altu in loc sa se gandeasca sa imbunatateasca jocul si sa faca o echilibrare in PVP.

  • Cel mai de cacat si prost gandit event din metin cu cele mai mici sansa sa faci argint nu mai zic de aurii, ma las de metin pentru ca am farmat in jur de 60 de tablite din care 50 au iesit bronz, jucati va si farmati voi intelegentiilor care ati bagat evenimentul sa vad daca va place. Sunteti incopetenti nu sunteti in stare sa faceti eventuri frumoase si placute doar evenimente cu sanse foarte mici si greu de realizat care sunt frustrante si iti strica starea spalati va cu evenimentele pe cap:dash::dash:

  • Cel mai de cacat si prost gandit event din metin cu cele mai mici sansa sa faci argint nu mai zic de aurii, ma las de metin pentru ca am farmat in jur de 60 de tablite din care 50 au iesit bronz, jucati va si farmati voi intelegentiilor care ati bagat evenimentul sa vad daca va place. Sunteti incopetenti nu sunteti in stare sa faceti eventuri frumoase si placute doar evenimente cu sanse foarte mici si greu de realizat care sunt frustrante si iti strica starea spalati va cu evenimentele pe cap:dash::dash:

    Dar nu trebuie sa bati sau sa farmezi chestiile alea, bagi cascaval si le cumperi din item shop

    Name: Alpina

    Server: Carpathians

    Guild: ARHANGHELY


    d2knnzl-02b42d88-97dc-47d8-8f88-015ff1f44f13.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2ExMjEyYmQwLTNkYWMtNGRhZC1iZWM0LTg5NWZmNDVmM2Q3MFwvZDJrbm56bC0wMmI0MmQ4OC05N2RjLTQ3ZDgtOGY4OC0wMTVmZjFmNDRmMTMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.gxsQmYdIgSgmheJo6tFHU48w-eCdPvO2smhvvPZnysA

  • Mai rau si sa scot numai bronz ca au bagat o rata asa mica de succes de numai bronz faci

    Cu putin noroc si tactica faci argintiu aproape mereu .... trebuie sa te folosesti de obtiunile alea da nu sunt 100% exacte dar de cele mai multe ori se nimeresc

    :thumbsup:

  • Cu putin noroc si tactica faci argintiu aproape mereu .... trebuie sa te folosesti de obtiunile alea da nu sunt 100% exacte dar de cele mai multe ori se nimeresc

    *obtiunile* alea sunt optiuni ))) si spune-ne te rugam tactica sa batem calculatorul? cum si cand le folosim?

  • f slab eventul , ce au dat la Trio au luat acum . Toata lumea s-a infipt la acadele , costume , mount si pet din item shop , mergi si dropezi in 2 ore 15 seturi din care daca ai noroc iei 3 argint fara sa spargi monitorul. Trist!

  • Topic unit cu cel dedicat.

    Topic mutat in sectiunea corespunzatoare.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


  • aldariel

    Changed the title of the thread from “Yut Nori” to “[Discutii] Event Yut Nori *editat aldariel”.
  • daca cumva te joci in timp ce se introduce alt event , ti se inchide jocul ,cufarul il pierzi ei bineinteles ca nu ai recompensa. Am patit asa la ora 18.00 sv orion ,cand s-au adaugat dropul la indemnizarii . Trist , din nou si din nou

  • Hm ,ceva asemanator am patit asta seara cand a fost anuntat dropul la cor dracoins,asta e una din probleme.a 2-a este legata de fatul ca nu am primit aur desi aveam 200 puncte in momentul cand am ajuns la ''GOAL'' cu ambele piese, practic se adaugau inca 20 puncte ,deci 220 bineinteles recompensa era de cufar aur.Acum ce anume a fost.. nu am idee.

    Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.

  • Topic unit cu cel dedicat. Va rog sa raportati eventualele BUG-uri prin sistemul de tichete. Multumesc pentru intelegere!


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


  • Salut,




    cum am spus si anul trecut un event care te face sa spargi calculatoru e greu de luat argint, de aur nu mai vorbim daca sar putea schimba ceva asi propune macar pe 31 un drop la fragmente la metine si bossi ca sa putem crafta macar un cufar.