Bug la Meley

  • Salut/Buna tuturor! Azi, pe la aproape ora 21, am mers la un Meley, totul ok pana sa omoram garda. Cand apare garda, dupa putin timp, mie mi-sa blocat mouse ul, dar doar in joc. Efectiv in joc, pe desktop functiona click-ul, si orice. Nu sunt singurul caruia i-sa intamplat asa, si nu e prima data. E cel putin frustrant. Intrebarea mea e: Se va rezolva vreodata?!.. Prima data cand am patit asta(acum o luna, doua), am zis sa nu pun nimic pe forum, ca de, poate e de la mine problema respectiva, din calculatorul meu. Dar deja cand se repeta, nu cred ca e problema mea. Repet. E frustrant sa nu poti da schimba, restart aici, nimic. Si vrand nevrand sa te trezesti in oras si uitandu-te ca tu n-ai cum sa ajuti acum, ca tie ti-sa blocat....

  • Salut , nu am mai intalnit aceasta problema dar dupa ce ai spus si tu ca doar mouse-ul ramane blocat poti incerca sa spamezi pe chat ( scrii o litera dai enter si tot asa pana te scoate ) dupa inchizi clientu si deschizi altul.

    Canal Youtube Oficial : www.youtube.com/c/xSpYeR
    Dacă va place ceea ce fac nu uitați să dați like ✌ & subscribe ✔

  • xSpYeR, salut! Pai na, eu as vrea sa nu pierd meley-ul. Dar pana la urma, asta e. Sanatosi sa fim, ca buguri sunt.E normal sa fie. Eu am zis sa il zic aici, poate se rezolva in timp.

  • Da da , dar voiam sa iti zic de o rezolvare rapida daca se intampla + ca 1 min cat iti ia sa reconectezi contu nu cred ca se pierde meleyu.Buguri sunt si nasoale unele de ex la meley bugu cu statuia care primeste dmg doar daca dai cu magii din cate ma inteles unele nu se pot reproduce pentru a putea fi fixate pentru ca nu se stiu exact in ce circumstante se intampla

    Canal Youtube Oficial : www.youtube.com/c/xSpYeR
    Dacă va place ceea ce fac nu uitați să dați like ✌ & subscribe ✔