Lucruri neanuntate

• Salut tuturor,

Am și eu câteva întrebări. Am cautat pe forum de am înnebunit și nu găsesc raspunsuri

1. Unde a fost anunțat ca se va prelungiri evenimentul fotbal pana la ora 03:00?

2. Pana când tine evenimentul cu 100%exp și 50%drop?

3. Câte metine de paste vor fi per ch per mapă tot 4 ca în anii anteriori?

Mulțumesc, anticipat.

• Nu e anuntat nimic varule , e bataie de joc , Nea Half considera a suntem prea prosti sa stim noi ceva dspre joc . am cautat de la ora 3 fix pana acum si nu am gasit absolut niciun metin, si nu doar e foarte multi jucatori. Cred ca baiaeti au lasat un metin ou pe ch ca nea era prea mult 4 metine pe un ch la 300 jucatori

• Suntem luati la misto pe fata, zic eu. Au pus un metin ou maxim pe ch ... nu vreti sa stiti ce e pe Tara Romaneasca! Ganditi va ca in zilele obisnuite, fara event, abia prinzi un metin de 45 la orci....asta dupa nenumarate cautari!!! Ceea ce e amuzant e ca, dupa ce ca au pus un metin ou pe ch, cu 300% drop nu mi a picat Ou Magic :)))))))))))))) ce e cu bataia asta de joc? Imi poate raspunde si mie cineva? Chiar si cu manusa site+joc nu pot beneficia de o prostie de ou ? Sa va fie rusine TUTUROR , va intereseaza doar profitul si atat! Asta a ajuns metin2ro, o fabrica de bani si atat, 0 interes pentru noi, jucatorii

• +100% xp / +50% drop / +cutie festiva de ebonita (la metine si bosi) va fi activ pana maine la ora 15:00
    Drop-ul de mingi (eventul de Fotbal din seara asta) a fost prelungit pana la ora 03:00
    ” - a fost anunțat pe Discord la #noutăți ieri, la ora 21:22.

• Suntem luati la misto pe fata, zic eu. Au pus un metin ou maxim pe ch ... nu vreti sa stiti ce e pe Tara Romaneasca! Ganditi va ca in zilele obisnuite, fara event, abia prinzi un metin de 45 la orci....asta dupa nenumarate cautari!!! Ceea ce e amuzant e ca, dupa ce ca au pus un metin ou pe ch, cu 300% drop nu mi a picat Ou Magic :)))))))))))))) ce e cu bataia asta de joc? Imi poate raspunde si mie cineva? Chiar si cu manusa site+joc nu pot beneficia de o prostie de ou ? Sa va fie rusine TUTUROR , va intereseaza doar profitul si atat! Asta a ajuns metin2ro, o fabrica de bani si atat, 0 interes pentru noi, jucatorii

Ai tu ghinion.

Eu am gasit 3 metine pe acelas CH.

Am facut in prima ora 4 metine magice iar in a 2-a ora 5.

Daca le stii locurile le vei gasi si nu este un metin ou pe ch, sunt 4 daca nu ma insel. Nu stiu concret, asa am auzit de la playeri.

• +100% xp / +50% drop / +cutie festiva de ebonita (la metine si bosi) va fi activ pana maine la ora 15:00
    Drop-ul de mingi (eventul de Fotbal din seara asta) a fost prelungit pana la ora 03:00
    ” - a fost anunțat pe Discord la #noutăți ieri, la ora 21:22.

Toate informatiile au fost postate pe serverul de discord Metin2.

Il puteti gasi aici: https://discord.gg/metin2

Raspunsuri primite. Topic inchis.

'So here I stand, a shadow figure in the way,

taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'

• aldariel

Closed the thread.