Discutii Hackeri

• Bai frate... In map1 map2 pe fiecare canal sunt cate 2 hackeri... Timp de saptamani intregi chiar dupa mentenanta vad acceasi hackeri cu aceleasi nume... Cum se poate asa ceva metin2ro ? Voua va pasa macar putin de ceea ce gandim noi si ceea ce ne place noua ? Voi macar incercati sa rezolvati aceasta problema cu hackerii ? Nu poti farma de ei pentru ca se baga la metinele tale si gasesti foarte greu metinele... Nu va mai inteleg metin2ro... Cat de mult mai trebuie sa ne plangem ca sa ne ajutati si pe noi ?... Eu va pot da o solutie la aceasta problema... SA RECRUTATI IN ECHIPA VOASTRA PERSOANE CARE SA SE OCUPE TOTAL 100% DE HACKERI... NU CRED CA ESTE ASA DE GREU SA FACETI CHESTIA ASTA... NU PUTEM FARMA, NU PUTEM FACE YANG, NU PUTEM FACE NIMIC DE EI!!!! EU CEL PUTIN M-AM SATURAT DE METIN2 RO... Cheat blockerul pentru ce este? Pentru a ne loga mai greu? Pentru a ne lua din timp? Pentru a ne scoate din client la un timp?... LAGUL DIN MAP1 NU ESTE DIN CAUZA CA SUNT PREA MULTI PLAYERI... ESTE PENTRU CA 75% DIN SHOP-URI SUNT FACUTE DE HACKERI SI SUNT FOARTE MULTE SHOP-URI...

Daca nu am postat in sectiunea corecta cer mutarea topicului in sectiunea corecta . Multumesc :P

7 ani de joc :beer:

• Hackerii pot fi raportati prin sistemul de tichete. Deasemenea, poti lua legatura pe irc cu membrii ai echipei jocului care activeaza pe serverul pe care joci. Acestea fiind spuse, topic inchis.

'So here I stand, a shadow figure in the way,

taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'

• aldariel

Closed the thread.