Bug item-shop

  • Astazi am incercercat sa iau vouchere de 100 sa fac si eu un banut si nu imi apar voucherele , din ce am inteles le apar doar la cei care au conturi vechi . Pai cum adica ? E ca si cum ai cumpara paine si nu ai voie ca doar unii pot cumpara ?

  • Nu e nici un bug , nu sunt 100% sigur cred ca perioada dupa care iti apar voucherele este de 90 de zile . raspunsul la intrebare ta este simpla un exemplu concret : Faci cont nou , ieri a fost happy hour luai cu 100 euro 4k md . azi luai minim 3 vouchere de 1k md , le dadeai de exemplu cu 24w faceai 72w vindeai cu 10 lei 1w faceai 720 lei , pt multi asta era o afacere . Au bagat aceea perioada de timp deoarece ei in 3 luni baneaza conturile care vand yang , neavand cont vechi nu iei vouchere , nu iei vouchere nu faci yang asa usor cu md , nu ai yang nu ai ce vinde si nu mai face nimeni afacerea asta :)

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="742873" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]