Event Cufar Carte Insotitori

• Buna seara! Ne poate explica si noua cineva, ce s-a intamplat in aceasta seara in legatura cu evenimentul in care ar fi trebuit sa dropam Cufere Carti Insotitori? Am avut peste 50 de metine sparte si nimic, nu sunt singurul care s-a plans de acest eveniment. Orice raspuns din partea stafului ar fi binevenit. Sv: Tara Romaneasca

• Acelasi lucru pe Romania. Jucatori cu 350% sansa drop au farmat degeaba, printre care ma numar si eu cu sansa de 300%. Eu am avut intre 35-40 de metine batute si nimic. Sa vedem ce raspuns primim.

• Astia au vreo raspundere legala totusi ? E server oficial.

Unii au bagat bani in ragalia asta de joc pt eventul de azi special si uite ca nu e nici un event.

Cumva itemul de dropeaza azi este foarte scump si i-au redus sansa de drop ? Ar fi normal sa anunte treaba asta. Inca o bila neagra, rusine.

• Nu stiu de ce dar la metinele om mai picau un bless ,un ss dar incepand de dupa amiaza nu a picat absolut nimic desi am batut circa 7 ore. De cufar ce sa spun ca nu i-a vazut nimeni culoarea. Mi se pare ca eventul a fost doar pe hartie. De obicei cand le pica obiectul de event mai anuntau jucatorii pe chat dar acum in afara de nemultumiri legate de dropul inexistent nu vedeai nimic

• Toata lumea s-a plans si eu sincer n-am vazut confirmare oficiala a unui jucator care sa spuna ca ar fi reusit sa dropeze cufarul.. Inca un event reusit.

kevin_de_bruyne___vfl_signature_banner_by_nebulousgfx_dbg3pt7-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0yMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MjRiOWQwMi02ODdiLTQ5Y2ItYjRhOC1jOGEzYThlOGQ5MTBcL2RiZzNwdDctYTQ2MDkxYTktM2E0OS00NGY2LWJiMTEtNWEyMjk2ZjQxYzUxLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD01MDAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.PaXLM6p79rWqu4IBrLax1y0ojRB-HZLZ7GQOnYj6V10

• Eu personal nu am participat din simplul fapt ca am observat de mult timp ceea ce spuneți voi acum.si anume ca pe serverele vechi dropul la event-uri nu exista. Doar pe hârtie... Bătaie de joc

• Pica destul de ok cufar carte insotitor

puneti-va si voi manusa de 200 si manusa metin bateti si bosi

scrie clar metine si bosi de exemplu daca bati la bosi aia din templu ocheao is o gramda pe un ch imposibil sa nu iei un cufar carte insotitor la 15 min de spawn si vedeti ca nu pica la lv mic din cer cufere insotitor mapele de 90 95 ie bunicel dropu alte mape nu prea pica .